Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

3 Kadın 3 Erkek Zeka Sorusu - Soru Cevap

3 Kadın 3 Erkek Zeka Sorusu

İnternet artık günümüzde çok gelişti. Ve artık her şeyi buralarda nette aratarak yada sorgulayarak elde edebiliyoruz. Gerçekten zaman ilerledikçe artık daha çok interneti kullanır ve buralarda zaman geçirir olduk. İşte bu zamanların için de sorular cevaplar kişilerin birbirlerine sorduğu sorular oluyor aslında bu sorular genel sorular ama herkes kendisine göre cevaplayabiliyor böyle siteler yada forumlar da var.İşte bunun için de 3 kadın 3 erkek zeka sorusu nedir yada bu soru bize ne gibi cevaplar yada sorular sorar bunlara bakmak gerekir.

Artık vakitlerin çoğunu insanlar internette geçiriyor kimisi sosyal medyalarda kimisi arkadaşlık sitelerinde kimisi forumlarda yada buna benzer bir sürü örnek verebiliriz. Ve bu örneklerin için de de 3 kadın 3 erkek zeka sorusu olarak karşımıza çıkan ve benim de yeni duyduğum soru sorma ve cevaplama var. İşte bunun için de ben de bu konuya değinmek ve en azından bu soruların tabi ki eğlenceli tarafı var ancak gerçek şu ki biz de bu sorulara denk gelmiştiriz ve aslında eğlenceli olsa da bu sorular güzel bir tarafı yok bana göre sadece eğlence amaçlı sorular bir sürü testler ve bu tarz sorular olmakta.

Bu sorular sayesinde insanlar vakitlerini geçiyorlar en azından ve birbirlerine sorduğu sorular da dahil olmak üzere çeşit çeşit sorular meydana gelmekte yada anketler. İşte bu anketlerin için de 3 kadın 3 erkek zeka sorusu olarak karşımıza çıkan ve bu soruların cevapları içinde doğru cevabı vermeye en yakın olan kişi oluyor.3 Kadın 3 Erkek Zeka Sorusu - Yorum Soru Turka 10 Aralık 2020 10 Aralık 2020 — 12:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular