Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

9 Taş Oyunu Nedir Nasıl Oynanır - Oyun, Soru Cevap

9 Taş Oyunu Nedir Nasıl Oynanır

Zeka oyunu olarak aklınıza bir çok oyun gelebilir. Ancak en zevkli ve ayrıca sadece kazanmaya odaklı olmayan ve insanı beynen de dinlendiren ve gerçekten hem eğlenceli hem de zor olan bir oyun olarak 9 taş oyunu nedir nasıl oynanır bu oyun hakkında bir çok şey okudum ve gerçekten okur iken bile eğlendim.

Bu oyunu anlamak ve gerçekten birisiyle oynamak isterim. Ama tabi bunun için bilen birisi olursa ve bana bunu oynayarak açıklayabilecek birisi olursa benim için daha iyi olur. Çünkü bir oyunun nasıl oynandığını okusan bile o oyunu oynamadan ve tecrübe etmeden tam olarak anlayamazsın işte bende bunun için 9 taş oyunu nedir nasıl oynanır konusuna değinmek istedim. Karşılıklı 2 kişinin oynayabileceği ve zeka mantık gerektiren dikkatli hareket etmek gereken güzel ve eğlenceli bir oyun olarak eskilerden beri yani ilk olarak Mısır da ortaya çıkan bir oyun daha günümüze kadar gelebilmiştir. Ve halen de eğlenceli ve iki kişi olarak oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkmakta. Beyaz ve siyah taşlar olarak bu taşları olarak oyanayabileceğiniz ve aynı zamanda kağıt, yer veya tahta üzerine çizilmiş iç içe geçmiş kareler ile oynayabileceğiniz güzel bir oyun.

İnsan oynar iken bile eğlenebiliyor. Ve gerçekten karşı tarafla güzel bir mücadele oluyor. Oyun da tüm taşlarınızı birleştirmeye çalışmak oyunu kazanmanızda yardımcı olacak güzel bir ipucu olabilir. İşte 9 taş oyunu nedir nasıl oynanır bakmak ve bu oyunu oynamak denemek istiyorsanız gerçekten her oyunda olduğu gibi bu oyunun da kuralları mücadelesi belli bir şartları var ve bunu unutmamak gerekir. İşte bunun için de bu konuya değinmek ve bu oyunu bilen birisiyle oynamak daha iyi olur.9 Taş Oyunu Nedir Nasıl Oynanır - Yorum Soru Turka 26 Kasım 2021 3 Nisan 2022 — 12:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular