Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Almanya’da Türk Bayan Arkadaş - Soru Cevap

Almanya’da Türk Bayan Arkadaş

Merhabalar ben Almanya da yaşayan bekar bir beyim. Doğma büyüme burada yaşadım. Türkiye ye tabi geliyorum. Ancak hayatım yaşantım her şeyim burada bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Benim istediğim Almanya’da Türk bayan arkadaş arıyorum. Bunun için burada kendimi tanıtmak ve ilan açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak kendim hakkında bilgi verecek olursam. Yaşım 30 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir beyim. Aslen Almanyalıyım. Ama tabi ailem Antalya dan buraya yıllar önce gelmiş ve buraya yerleşmişler. Tabi Türkiye le de ilgimizi kesmetik. Antalya da özellikle yaz tatillerinde gelip tatil yaparız. Bazen onlar gelmez ben tek gelirim. Tabi bunlar genel herkesin yurt dışında yaşar ise bunu yapabileceği bir şey. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Ben evlilik düşünen bir bey değilim. En azından şu andan aklımda evlilik düşüncesi yok. Ama istediğim yada Almanya’da Türk bayan arkadaş bu ilanı açma nedenim ise kendime konuşacak sohbet edecek ve Türkiye ye geldiğimde görüşebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için burada ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Almanya da Türk arkadaşım yok hiç etrafımda tabi Türkiye den gelen yada orada yaşayan çok insan olabilir. Ama benim çevremde arkadaşlık kurabileceğim bayan yok.

Bunun için de Almanya’da Türk bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Benim gibi Almanya da yaşayan bir bayan da olabilir. Veya Türkiye de yaşayan bir bayan da olabilir.Oraya geldikçe tanışabileceğim konuşabileceğim sohbet edip arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Almanya’da Türk Bayan Arkadaş - Yorum Soru Turka 29 Ekim 2021 29 Ekim 2021 — 12:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular