Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Anne Ve Kız Soruları - Soru Cevap

Anne Ve Kız Soruları

Annemiz gerçekten önemlidir.Bazen görürüz kızlarda yada arkadaş ortamında anneleri ile tam olarak arkadaş gibilerdir. Ve onlar için de bizim açımızdan gerçekten önemlidir. Aile bağları da o kadar önemlidir. Bunun için de anne ve kız soruları birbirini daha iyi tanımak annemize her şeyimizi açıklayabileceğimiz sorular sormak da bir o kadar önemlidir.

Annen hayatının önemli bir parçası olsa da, onun hakkında bilmediğin çok şey var.Ebeveynleriyle yakın zamanda bağ kurmaya başlamış biri olarak konuşmak gerekirse. Anneni ve sana sahip olmadan önce yaşadığı hayatı gerçekten tanımalısın.Özellikle ebeveynler bu konuda ergenliğe giren çocukları açısından zorluk yaşar ve onların yanında olduğunu göstermek için özellikle anneler ve kızları arasında derin bir bağın oluşması gerekir. Çocuk yetiştiren herkes bilir. Çoçuklarımız bize her şeyi anlatmazlar özellikle belli bir yaşa geldikten sonra bizimle bazı şeyler paylaşmazlar. Ama öyle durumlar var ki bende hayatımda şahit oldum veya sizde görmüştürsünüz annesi ile arkadaş olan onunla en iyi sırdaşı arkadaşı olabilen yine annesi olduğunu görmüştürüz arkadaş ortamında yada çevremizde duymuşturuz. İşte bunun için de anne ve kız soruları için çok önemli bir konu diye görüyorum.

Annenize annenizi daha iyi tanımak eskiden olduğu hayatı daha iyi öğrenmek genç iken sizin yaşınızda iken neler yaptığını neler yaşadığını onun kendi annesi ile ilişkisi hakkında sorular sorabilirsiniz. Ve gerçekten baktığımızda bunun da bize faydası olduğunu görürüz. Aslında gerçekten annelerimizle özellikle kızlar arkadaş gibi olması kendi açısından da çok iyi olur. Bu şekilde dışarıda başkasından arkadaşlık aramaz. İşte bunun için de anne ve kız soruları sormak ve bunu paylaşmak arada önemli bir bağ oluşmasını sağlar.Anne Ve Kız Soruları - Yorum Soru Turka 18 Ocak 2021 18 Ocak 2021 — 11:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular