Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Anlamı Nedir Kısa - Soru Cevap

Arkadaş Anlamı Nedir Kısa

Şimdiki zamanda artık arkadaş edinmek arkadaşlık bağları o kadar zayıfladı ki herkes artık kendi çıkarını kendini düşünür oldu. Oysa eskiden arkadaşlık aile bağları olsun dostluk olsun komşuluk olsun daha sıcak ve daha samimi iken şimdi o zamanları özler oldu insan. Arkadaş anlamı nedir kısa olarak bahsetmek isterim.

Yaşım 48 bekar bir bayanım. Kendime burada arkadaş edinmek için ilan açtım. Sebebinini söylerim sonra da. Çünkü daha önce açtığım ilan da gerçekten samimi bir arkadaşlık kurmak amacıyla açmıştım ve gerçekten güzel bir arkadaşlık kurduğumuzu düşünüyorum. Bence herkesin kendine göre samimi olacağı zor zamanlarında sohbet edebileceği bir arkadaşı olmalı insanın bence.Bence ön yargılı olmamak gerekir. Ben gerçekte bulamadığım arkadaşlığı dostluğu samimiyeti burada arkadaşlık sitesinde buldum. Çünkü bilmiyorum nedenini ama arkadaşlık edinmek için insanlar günlük hayatta çabalamıyorlar. Ama burada yada bunu gibi arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinmek için çabalıyorlar ve bana karşı dürüst oldu ve bende ona karşı güzel bir samimi bir arkadaş dost olduk. Şimdi halen görüşüyor birbirimizin bir derdi olduğu zaman yada bir sıkıntısı olduğu zaman dinleriz hayatımızı sevincimizi üzüntümüzü paylaşırız birbirimizle.Arkadaş anlamı nedir kısa ben ona da sordum burada edindiğim arkadaş bayan arkadaş ve çok sıcak kanlı samimi bir bayan gerçekten. Ona da sordum sence arkadaşlık nedir diye ve bana oda aynı şeyleri söyledi. Genellikle aynı şeyleri düşünüyoruz ve aynı şeyleri hissediyoruz ve bu beni daha çok mutlu ediyor. Geçekten uzun zaman sonra birisine bu kadar güvendim ve birisine her şeyi mi paylaşabildim ve bütün sırlarımı söyleyebildim. Oda bana aynı şekilde gerçekten insan hiçbir zaman bilemiyor gerçek arkadaşlığın nereden çıkacağını.

Bir gün karşına işte benim de hiç tahmin etmeyeceğim bir yerden çok yakın bir samimi arkadaş edindim. Ve onun arkadaşlığından dostluğundan çok memnunum umarım arkadaşlığımız dostluğumuz uzun zaman devam eder. İşte arkadaş anlamı nedir kısa arkadaş dediğin bir şeyler paylaşabildiğin, hem iyi gününde hem kötü gününde yanında olduğu, her zaman seni dinleyen ve senin yanında olan bir arkadaşı olmalı bir insanın. Arkadaşlığında sevgi ve değer ve önem verirsen oda sana aynı şekilde özen gösterir. Yani karşılıklı olması gerekir her şeyi tek taraftan beklememek gerekir.Arkadaş Anlamı Nedir Kısa - Yorum Soru Turka 24 Şubat 2020 24 Şubat 2020 — 12:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular