Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Anlamlısı Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Anlamlısı Nedir

Arkadaş demek arkadaşın olması bir kişi için ne güzel bir duygu bir arkadaşı olan benim ne demek istediğimi gayet iyi anlar. Arkadaş anlamlısı nedir sizce arkadaşın anlamı senin için bir arkadaşın anlamı nedir.

Arkadaşlık kurmak güzel bir arkadaşlık ilişkisine başlamak güzel bir duygu. Çünkü her ilişkiye başlamak için dürüstlük, saygı ve sevgiden geçer. Her ilişki arkadaşlık olsun dostluk olsun aile bağları olsun eş arası olsun hepsi için bu geçerlidir. Senin için arkadaş anlamlısı nedir bir arkadaşın anlamı değer sana değer veren seni önemseyen birisi için daha değerlidir. Bir arkadaşın seni önemsiyor sana değer veriyor ise senin içinde o kişi o kadar değerli o kadar önemsediğin anlamına gelir. Çünkü her ilişki iki kişilik olduğu anlamına gelir. Çünkü arkadaşlık bir ilişkiye başlamak hayatında ilk defa tanıştığın bir kişi ile arkadaşlık kurmak ilk önce ona karşı dürüst olursun samimi olursun ve birbirinizi anlıyorsanız birbirinizi önemseyip değer verirseniz bu arkadaşlığın iyi bir başlangıç yapmasına vesile olur. Çünkü arkadaşlık dostluk kurmak böyle bir şeydir. Bu arkadaşlığı istersen internetten sosyal medya aracılığıyla kur istersen dışarıda kur ister okul da kur nerede kurarsan kur sen değer verirsen o kişiyi önemsersen karşılığını iyi bir şekilde görürsün. Her şey karşılıklıdır. O kişiye yaklaşımın olsun o kişiye karşı dürüstlüğün samimiyetin olsun sen bunları verirsen o arkadaşında sana o şekilde değer samimiyet dürüstlük verir.Ama şimdiki zamanda insanlar arkadaş edinmekte zorluk çekiyor ve buda kişilerin daha da içine kapanmasına sebep oluyor.

Arkadaşlık dostluk samimiyet dürüstlük gerektiren beraber çaba ve emek harcayarak yürür. Tek taraflı bir ilişki olmaz. Hiç bir ilişki tek taraflı olmaz. İki kişinin de bir çaba ve emek harcaması gerekir bence.Sizce de arkadaş anlamlısı nedir size göre arkadaşlık dostluk ne ifade ediyor siz arkadaşınızı dostunuzu ne kadar iyi tanıyorsunuz ve ona karşı hem samimi oldunuz bir düşünün. Eğer arkadaşlığınızda aranızda sorun varsa bunları bir göz önünde bulundurun ve çözümü küserek değil de konuşarak arayın.Arkadaş Anlamlısı Nedir - Yorum Soru Turka 23 Şubat 2020 23 Şubat 2020 — 11:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular