Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arapçada Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Arapçada Nedir

Arkadaşlık arkadaşlık ilişkileri yada arkadaş edinmek anlamı her yerde her zaman aynı mıdır. Sizce arkadaş arapçada nedir anlamı arkadaşlığın yorumu değeri nedir.

Bence kimse bu arkadaşlık dostluk kavramını ciddiye almıyor. Bir dost arkadaş edinmek için insan ne kadar daha uğraşması gerekir ki. Bence dost dediğin arkadaş dediğin kendi isteği için olan ona bir şey sunmasına yada bir çıkar sunmasına yada bir şey karşılığında arkadaş olunmaz birisiyle.Bu nedenle bende merak ettim arkadaş arapçada nedir anlamı değeri her yerde aynı mıdır. Bence aynıdır. Çünkü arkadaşlık dostluk her yerde her ülkede başka bir yerde başka bir ülke de de yaşayan bence her yerde aynı çünkü arkadaşlık değeri bir arkadaşın olması senin yalnız olmadığını seni anlayacak birisinin olduğu senin mutluluğunu sevincini üzüntünü derdini paylaşabildiği bir arkadaşı olmalı bir kişinin. Ama ne yazık ki her yerde nerede olursa olsun gerçekten böyle samimi bir arkadaşlık dostluk zor kuruluyor zor oluyor. Çünkü insanlar hep önce kendini düşünür kendi bencil bir durum içine girmiş oluyor. Hep ben hep ben olmaz arkadaşlıkta yada herhangi bir ilişkide hep ben olmaz biz olur beraber olur bir şey olacaksa beraber birlikte olur. Eğer gerçekten arkadaşına dostuna değer önem veriyorsan o zaman biz olur ben olmaz. İşte arkadaşlık budur. Senin her zaman düşünen yanında olan iyi ve kötü günde senin yanında olan kişidir. Ve ben bu durumu paylaşmak arkadaşlığımı dostluğumu anlamlandırmak için bu merak ettiklerimi paylaşmak açıklamak istedim.

Eğer bir insan bir şeyi ne olduğu onun için neyi ifade ettiğini merak ediyorsa biraz kendi halinde düşünmeli ve o gidince ne olacağını ne kadar yalnız kalacağını bir düşünmeli o zaman anlar gerçek dostu mu yoksa gerçekten arkadaşı mı olup olmadığını. Eğer değer vermiyorsan ve oda sana değer vermiyorsa siz zaten arkadaş samimi değilsiniz demek oluyor. Bu nedenle bence arkadaş arapçada nedir diye sorsam yada başka bir şey sorsam da arkadaşlık sen değer verirsen değer görürsün arkadaşlık samimiyet gerektirir.Arkadaş Arapçada Nedir - Yorum Soru Turka 22 Şubat 2020 22 Şubat 2020 — 12:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular