Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arası Soru Cevap - Soru Cevap

Arkadaş Arası Soru Cevap

Arkadaş dost dendiğinde ne anlaşılıyor ki. İnsanların birbirlerine karşı arkadaşına karşı samimi dürüst olduğu iyi ve kötü gününde onun yanında olduğun sırlarını paylaşabildiğin seni her zaman destekleyen moral veren her zaman yanında olan bir arkadaş dost olması bu kadar zor mu ki arkadaş arası soru cevap ilişkisi birbirini ilişkilendiren konularda yardımcı olmak senin yanında olmak bu kadar zor olmamalı.

Arkadaşın dostun olduğunu sandığın kişi bence onunla her şeyini paylaşa bilmelisin, zor gününde senin yanında olmalı, seni teselli etmeli, seni anlayabilmeli üzgün olduğunda yada mutlu olduğunda sen bir şey söylemeden seni anlayabilmeli. Gerçek arkadaşlık gerçek dostluk budur. Evet herkes der aşk sevgi zor bulunur. Ama aslında gerçek dostluk zor bulunur. Çünkü zordur. Bir dostluğa arkadaşlığa sahip çıkmak onu yürütmek tıpkı aşk sevgi gibi emek ister, çaba ister o nedenle aşktan da sevgiden de zordur dost bulmak seni anlayan senin dinleyen zor zamanın da yanında olan gerçek bir dost bulmak. İyi gününde herkes yanında olur ama asıl zor olan bir ayağın tökezlediğinde bir zor duruma düştüğünde o zaman görürsün gerçek dostlarını arkadaşlarını o zaman anlarsın kimin gerçek yüzünün kimin dost arkadaşın olduğunu o zaman anlarsın. Arkadaş arası soru cevap bir şekilde o kişiyi tanımada yeni bir ortama girdiğinde o kişiyi yakından tanıman için gereklidir. Yoksa soru sormadan ve ondan cevap alamdan sen bilemezsin onun nasıl biri olduğunu senin arkadaşın olabilir mi olamaz mı seni anlayabilir mi anlayamaz mı bilemezsin. O nedenden dolayı önemlidir.

Tıpkı sevgi aşk gibi arkadaşlık dostluk ta böyle bir şey insan çabalamadan emek vermeden hiç bir şeye sahip olamaz ama bunu anlayan değerini bilen çok az kişi var. Aşkta olsun sevgi de olsun dostlukta olsun bunu anlayan çok az kişi var. Ve bir gün insanlar yalnız kalınca işte o zaman arıyor en çok ta keşke şu arkadaşımın verdiği dostluğu iyi bilseydim iyi anlasaydım diye o zaman gerçek bir dostluğu gerçek bir arkadaşlığı anlıyor insan. Yeter ki ayağın kaymasın kaydığı zaman anlıyorsun ne kadar zor olsa da bu böyle yapacak bir şey yok. Arkadaş arası soru cevap yeni bir ortama girdiğin zaman arkadaş edinmek istiyorsan mutlaka gerekli olan bir şeydir.Arkadaş Arası Soru Cevap - Yorum Soru Turka 25 Ocak 2020 25 Ocak 2020 — 12:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular