Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arası Sorular - Soru Cevap

Arkadaş Arası Sorular

Kız kıza sohbet ederken ve bazen kızlar arasında oturup bir araya gelerek sohbet ederken konuşur iken arkadaş arası sorular sorarız. Ve bu kız ortamında bu sorular bazen kişisel ve yakın anlamda birbirimize sorabileceğiz sorular da olabilir.

Herkesin başına gelmiştir. Ben kız ortamlarından bahsettim. Ancak erkek arkadaş ortamında da kız arkadaş ortamında da herkesin kendi ortamında sorduğu arkadaşlarınım birbirine sohbet amaçlı sorduğu sorular vardır. Bu amaçla birlikte arkadaş arası sorular sormaktan yada o ortamdan konuşmaktan çekinmemek gerekir. Çünkü bilirsiniz ki sizin en yakın arkadaşım dediğiniz kişiler bir tek sizin hakkında sorular sorabilir ve size rahatça cevap verebilir. Bu nedenle bu arkadaş ortamlarında sorulan sorular veya bu ortamlara girdiğiniz vakit bu konuşmalar olur. Çünkü samimi bir ortam olur ve birbiriniz hakkında merak ettiğiniz çekiştirdiğiniz yada özel sorular gibi sorular sorarak güzel vakit geçirirsiniz. Örneğin bir akşam sevdiğin iki arkadaşını sana yatılı olarak misafir edersin ve güzel vakit geçirmek için sohbet edecek konu bulursunuz ve birbirinize sorular sorup takışır ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. İki tarafta bu durumdan memnun olur. Ve güzel bir arkadaşlığın başlangıcı daha samimi olabileceğin yanında daha rahat ettiğin dostluğun pekiştiği bir durum meydana gelir. Bu yüzden samimi bir ortam meydana geldiği için arkadaşlığın dostluğun pekişmiş olur. Onun yanında rahat ve çekinmeden konuşabilir eğlenebilirsin.Onunla dürüst sağlam bir ilişkin olur. Ama bu konuda tek bir şey var oda arkadaşlığın dostluğunu kaybetmemek için samimi ve dürüst olmak gerekir. Aslında hayatın her zamanında dürüst bir yaşamın olması gereklidir. Bu nedenden dolayı insanlarla ilişkin güzel ve sağlam olması için dürüst ve samimi olmalıyız.

Kız kıza sohbetlerde erkek erkeğe sohbetler de günlük hayatımızın her yerinde normal sıradan arkadaşlarımızla bile sohbet ederken arkadaş arası sorular sorarız birbirimize bu bizi daha samimi birisi yapar ve girdiğimiz ortama uyum sağlamış oluruz.Arkadaş Arası Sorular - Yorum Soru Turka 26 Ocak 2020 26 Ocak 2020 — 13:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular