Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bilekliği Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Bilekliği Nedir

İki yakın arkadaş samimi arkadaş dost için anlamları birbirleri için anlamı çok büyük ve çok önemlidir. Bu nedenle iki yakın arkadaşın dostun kendi arasında arkadaşlığını dostluğunu belirtmek istemesi dışarıya karşı göstermek istemesi çok normal ve bunun için arkadaş bilekliği nedir yada arkadaş bilekliği alan birbirine hediye eden arkadaşlar da vardır.

Bir arkadaşıma benim için kıymetli dostum dediğim arkadaşıma hediye almak istedim. Aslında özel bir gün filan değildi ama benim için o gün içimden hediye almak ve onu mutlu etmek istedim. Çünkü zor bir zamandan geçtim ve o benim her zaman yanımda oldu . Bir dost kötü günde zor durumda belli olur denir ya o zaman daha iyi anladım onun benim dostum arkadaşım sırdaşım güvenebileceğim yegane insan olduğunu ve bu zor durumu atlatınca ona da benden bir hatıra kalsın hatıra olsun diye bir hediye almak istedim. Ancak ne alabilirim böyle basit bir şey olmasını istemiyordum. Önemli beni hatırlatacak bir gün gitsem bile her zaman yanında taşıyacağı yanında olacağı bir şey istiyordum. Ve internetten fikir almak için dolaşır iken arkadaş bilekliği nedir diye soruyla karşılaştım bir forum da ve daha ayrıntılı bakınca dost bilekliği arkadaşlık bilekliği iki kişinin dostluğunu arkadaşlığını göstermek için yaptırılan bileklik olduğunu gördüm. Ve o zaman işte tam olarak aradığım istediğim böyle bir şeydi dedim. Çünkü ben olmasam da gitsem de bir gün her zaman yanında olacak her zaman beni hatırlatacak bozulmayacak bir şeydi. Ve ben bunu arkadaşıma dostuma yaptırmak istedim. Ve bir üzerine istediğin şey yazılıp yada sembol çizildiğini öğrendim ve sipariş verdim. Ancak 1 hafta sonra elime ulaşacaktı ve o zamana kadar biraz daha kalmak için dayandım.Aslında gitmek istemiyordum ama çok hastayım ve o kadar zamanım var mı yok mu bilemiyorum. Bu nedenle o bu hastalığım boyunca beni teselli eden beni yalnız bırakmayan yegane dostum. Dayanacaktım dostum için dayanacaktım.

Ve bir hafta dolmak üzere idi şiparişim elime ulaşacak diye çok heyecanlıydım. Sonra bir gün şipariş ettiğim bileklik geldi ve arkadaşımı bekledim gelmesini dostumu bekledim. Ve gelmedi merak ettim ne oldu niye gelmedi diye çünkü her gün yanıma gelen gece giden her anını benim yanımda geçiren dostum gelmemişti bugün çok meraklanmıştım. İşte o gün benim için oda arkadaş bilekliği nedir arkadaş bilekliği yaptırmış ve onu hemen almak için bütün gün yapan kişinin başında beklemiş bi geldi ikimizin de hediyesi aynı. Aynı şeyleri düşünüp yaptırmışız ve işte benim gerçek dostum arkadaşım dedim. O gün.Arkadaş Bilekliği Nedir - Yorum Soru Turka 5 Mart 2020 5 Mart 2020 — 11:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular