Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bul Konum Sorunu - Soru Cevap

Arkadaş Bul Konum Sorunu

Arkadaş bulmak artık internetin her yerinde her uygulamasında sosyal olarak her uygulamada veya arkadaşlık sitelerinde her türden nasıl bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız o türden arkadaşlarla iletişime geçmek artık bizler için çok kolay.Arkadaş bul konum sorunu arkadaşlık uygulamalarında yaşanan sıkça sorunlar arasında.

Arkadaşlık sitelerinin bazılarında olsun yada arkadaşlık uygulamalarında olsun konumuna göre arkadaş bulma sana yakın olan arkadaşların listesini oluşturmak veya sana yakın konumuna yakın olan arkadaşlarını önerilerde görmek mümkün. Ama her zaman kesin sonuçlar vermiyor. Çünkü hangi uygulama olursa olsun bu konuma dayı bulma arkadaş listende ki arkadaşlarla da karıştırılabiliyor. Arkadaş bul konum sorunu olarak bir de şöyle bir durum bir arkadaşlık kurmak birisiyle tanımadığınız birisiyle arkadaşlık kurmak arkadaş edinmek istiyorsunuz ve bir uygulamada sizin yaşadığınız yerden uzakta hiç tanımadığınız bir insanla iletişim kurmakta olabilir. Bunun için rastgele bir şehir bulup oradaki arkadaş önerilerine bakıp rastgele birisiyle arkadaşlık kurabilirsiniz de bu da mümkün tabi ki. Ancak bu sorunları yaşayan bulamama sorunu yaşayan insanlar için genellikle tek bir çözüm yoktur.Ve ayrıca bu her arkadaşlık uygulamasında mevcut olsa da arkadaşlık siteleri bakımdan bu konum özelliği o kadar yok. Daha çok yaşadığı şehir olarak ya ilan açarlar yada profillerinde yaşadığı şehri belirterek bu şekilde kullanılan siteler daha çok var.

İnternetin günümüzde bu kadar yaygın olup ta her yerde telefonda olsun bilgisayarda olsun tablette olsun her yerde arkadaşlık uygulamalarına arkadaşlık sitelerine erişebilmek bu kadar kolay. Ve bu arkadaşlık bulmada tek sorun bazen arkadaş bul konum sorunu olabiliyor. Ve bu konuda ancak kendi çözümünüzü ne istediğinizi yakından mı arkadaş istiyorsunuz veya uzaktan mı arkadaşlık kurmak istiyorsunuz şeklinde olarak kendi çözümünüzü kendiniz bulmalısınız.Arkadaş Bul Konum Sorunu - Yorum Soru Turka 13 Şubat 2020 13 Şubat 2020 — 12:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular