Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulamama Sorunu - Soru Cevap

Arkadaş Bulamama Sorunu

Günlük hayatta olsun internette olsun sosyal ortamlarda olsun arkadaş bulamama sorunu herkesin yaşadığı bir problemdir. Arkadaş edinmek arkadaş sahibi olmak veya bir arkadaşınla iletişim kuramamak bazen bazı kişiler için oldukça zor olabiliyor.

Bunun sebebi kendine olan öz güven eksikliğinden, insanların ne diyeceklerini umursamak tan, kendin olamayıp başkası gibi davranmaya çalışmaktan, insanlara olmadık kişilere değer vermekten kaynaklanır. Ancak arkadaş bulamama sorunu senin için de halletmen gereken senin kendini düzeltmen gereken bir şekilde kendine arkadaş edinmeyi arkadaş bulmaya çabalama ile ilgilidir. İçine kapanık kişiler internette olsun dışarıda günlük hayatında olsun arkadaş bulamam gibi sorunlarla karşılaşıyor. Ancak burada önemli olan nokta ilk başta kendini içindeki sorunu çözüp arkadaş bulmaya odaklanmak gerekir. Bazıları da gayet aktif konuşkan öz güveni yüksek ama interenette sosyal ortam da yanlış ortamlarda durarak arkadaş bulamıyorlar.Aslında doğru yerde doğru arkadaşlık sitesinde veya doğru arkadaşlık uygulamasını indirerek arkadaş bulmaya odaklanmak gerekir. İnsanlar şimdiki zamanda içine kapanık ve bu içine kapanıklığı dışarıda atma yerine internette arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinerek atmaya çalışıyor. Aslında gayet normal ve arkadaşlık sitesinde de arkadaş bulamamak gayet normal ve ancak bulma şansını arttıracak aktif olan bir siteye ilan açarak veya üye olarak kendinize uygun bir arkadaş bulamayı kolaylaştırabilirsiniz.Kimsenin yalnız olması kendini yalnız hissetmesi gerekmez herkes bazen birisiyle konuşmak dertleşmek yada sadece günlük hayattan sohbet etmek ,istediği için arkadaş bulmak isteyebilir. Yada evlenmek hayatındaki doğru kişiyi bulmak için de arkadaş bulmak isteyebilir.

Ancak bu durum herkes uygulamıyor genellikle ilk karşılarına çıkan bir arkadaşlık sitesine hemen üye olup hem maddi yönden kayıp hem manevi yönden kayıp yaşıyorlar ve olan zamanından oluyor. Arkadaş bulamama sorunu yaşayan herkesin başına gelmiştir en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ancak doğru bir arkadaşlık sitesi örneğin bunun gibi bir arkadaşlık sitesinde kendinizi tanıtarak açıklayarak ne istediğinizi net olarak belirterek arkadaş edinmeyi arkadaş bulmayı kolaylaştırabilirsiniz.Arkadaş Bulamama Sorunu - Yorum Soru Turka 11 Şubat 2020 11 Şubat 2020 — 11:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular