Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Canlısı Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Canlısı Nedir

Arkadaşlarına aşırı değer veren çok düşkün olan kişiler vardır. Ben de bu duruma bir şeyler yazmak aklımda olanları kendi düşüncemi paylaşmak istedim. Arkadaş canlısı nedir bazı kişiler yada bazı insanlar arkadaş canlısı arkadaşlarına çok düşkün çok değer veren ve onlardan gelen bir yanlış hata olduğunda kendini yıpratan bir kişi oluyorsun.

Ben de aslında çok arkadaş canlısı bir bayanım. Ancak zamanla öğrendim ki yada size sorduğum gibi kendime sordum arkadaş canlısı nedir diye ve cevabını kendi içimde şu şekilde değerlendirdim. Ben arkadaşlarıma çok düşkün çok değer veriyorum. Onları elimden geldiğince kırmıyor kaybetmemek için onların her dediğine yanlışta olsa güzel kibar cevap vererek kırmamaya çalışıyorum. Ancak bir gün gerçekten kimse yanımda olmuyor arkadaşım olarak gördüğüm kişiler yanımda olmuyor. Ve o gün anlıyorum ben arkadaşlarıma hakkından ederinden fazla değer verdim. Fazla arkadaş canlısı olmamak gerekir. Aslında arkadaş canlısı bu kişi diye deyince yada söyleyince direk bu arkadaşlara karşı olan bakış acısı ile ilgili oluyor. Ben artık arkadaşlara insanlara karşı değil de daha çok çevremde artık kendimi küçük kedilere köpeklere hayvanlara verdim.Onlar en azından dinliyor ve bence çok yanlış anlaşılıyor. Arkadaşın hayvan da insanda olabilir ve bu durum işte o zaman seni arkadaş canlısı yapar. Ben kendi evcil hayvanlarıma karşı arkadaş canlısı bir bayanım. Umarım istediklerimi kendimi biraz anlatabilmiştirim. Biraz bu konuyu heyecanla anlatıyorum. Çünkü hem zamanın da yaşamış olduklarım hem de şimdiki hayatımda yaşamış olduğum bir durum var.Ve En iyi arkadaş bence yalnızlık ve hayvanlar. Ben şimdi evimde kuşum kedim köpeğim hepsi var hepsi ile ayrı ayrı ilgilenip değer veriyorum. Onlar benim arkadaşım dostum sırdaşım her şeyimler. Ve bende onlar için öyleyim bence ben bu şekilde hissediyorum.

İşte arkadaş canlısı nedir diye sormak ve bunu yanıtlamaya kendimi biraz da olsun açıklamaya çalıştım. Umarım benim ne demek istediğimi okuyunca anlarsınız diye düşünüyorum biraz karışık yazdım gibi geldi bana ama umarım hatalarımı yanlış ifade ettiklerimi mazur görerek anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum ve bu durumda bu yazımı noktalamak istedim.Arkadaş Canlısı Nedir - Yorum Soru Turka 7 Mart 2020 7 Mart 2020 — 11:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular