Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Çevresi Ne Demek - Soru Cevap

Arkadaş Çevresi Ne Demek

Arkadaşlık kurmak bir kişinin arkadaş çevresi olması yada arkadaş çevresi edinmesi bazı kişiler için oldukça zor olabilir. Çünkü bazı kişilerin yapısı doğası gereği herkesle rahat arkadaşlık kuramaz iletişim kuramaz utangaç içine kapanık insanlar vardır. Ve bu durumda arkadaş çevresi ne demek onlar için sorulacak en güzel soru bence.

Arkadaş çevresi olmadan tabi ki bir kişi daha da mutlu olabilir. İlla arkadaş çevresine gerek yok. Ancak bazı durumlarda insanın bir dostu arkadaşı sırdaşı veya en azından kafa dağıtıp yanında güzel vakit geçireceği bir arkadaş çevresi olmalı bence. Bunun için arkadaş çevresi ne demek çok güzel bir soru olabilir. Ve bu sorunun cevabı herkes için farklı değişik olabilir. Buna bir şey diyemem demek istemem. Çünkü herkesin düşüncesi kendine göre farklıdır. Ve saygı duymak gerekir bence. İşte bende sadece kendi düşüncemi söylemek konusu açılmış iken kendi hissettiklerimi söylemek istedim. Ve bunun için bu gibi arkadaşlık sitesinde bu konuyu açmak bana daha mantıklı geldi. Çünkü zaten konu arkadaş çevresi edinmek onun ne demek olduğu bir kişinin bir arkadaşı olmalı mı olmamalı mı diye bu konuyu açmak istedim. Herkes tabi ki arkadaş edinmenin arkadaş bulmak için başka yöntemler bulabilir. Ve bende bu arkadaş edinmek bulmak için dışarıda pek sosyal bir insan olmadığımdan dolayı internette arkadaşlık sitelerinde bulunarak kendime bir arkadaş çevresi ve arkadaş edinmek bulmak istedim. İşte bu nedenden dolayı bu konuyu burada paylaşmak istedim.

Bence herkesin en azından bir dostu sırdaşı her şeyini paylaşabileceği bir arkadaşı dostu olmalı. Bunaldığı zaman onunla konuşabileceği dertleşebileceği bir arkadaşı olmalı düşünüyorum. Çok arkadaş çevresi olan insanların hangisi ne için onunla arkadaşlık yaptığını kimin onun için gerçekten dostu arkadaşı olduğunu bilemez. İşte bu nedenden dolayı arkadaş çevresi ne demek diye sorsam herkes benim çok var arkadaş çevrem hepsi de benim en yakın arkadaşlarım ve ya dostum diyebilir.Ama bana göre yanlış arkadaş çevresi çok olunca dostun arkadaşın çok olur diye bir şey yok. En azından ben karşılaşmadım. Benim de vardı ancak hepsi kendi çıkarlarını düşündüğünü çok sonradan öğrendim.Arkadaş Çevresi Ne Demek - Yorum Soru Turka 11 Mart 2020 11 Mart 2020 — 11:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular