Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Çevresi Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Çevresi Nedir

Arkadaş dost arkadaşın olması arkadaş edinmek için uğraşmak ne demek bilir misiniz. Bir ortama girersiniz ve arkadaş çevresi nedir yada bir arkadaş çevreniz yoktur. İşte arkadaş çevresi aslında önemli.

Ne kadar ne olursa olsun bir belli bir arkadaş çevreniz olması gerekiyor. O zaman yalnız olmazsınız. Ancak şimdi çoğu şeyler gibi arkadaş çevresi de azaldı. İnsanlar birbiri ile sohbet etmeyi arkadaşlık kurmayı bıraktılar. O nedenle bu durum her gün gittikçe azalıyor. Ve durum böyle olunca da arkadaş çevresi nedir diye sorduğumuzda cevabını tam olarak alamıyoruz. Çünkü artık herkes içine kapanır oldu ki bırakın arkadaş çevresini dışarıda ki herhangi bir birisine bile tahammül edemez hale geldik. Bunun neden kaynaklandığını bende bilmiyorum. Ama bence böyle bir anket yapılsa bir çok kişinin eskisi gibi bir arkadaş çevresi kalmadığını görebiliriz. Ne yazık ki insanlar o kadar içine kapanır oldu ki bu durum gittikçe daha da artar bir hale geldi. böyle evli çiftler olsun bekar arkadaşlar olsun birbirleri ile iletişim kuramayacak kadar meşgul oluyorlar ve insanlardan arkadaş çevrelerinden uzaklaşıyorlar. Ve daha sonra da içine kapanık bir hale bürünüyoruz.Bir arkadaş arkadaş çevrem yok bunun için ne yapabilirim diye bir soru sorsa galiba pek yadırganmaz diye düşünüyorum. Çünkü çok az kişilerin eskisi gibi arkadaş çevresi var. Genellikle artık herkes yalnız takılıyor yalnız oluyor.

Ve çözümü bu gibi arkadaşlık sitelerinde arkadaş bularak bir çevre edinerek harcıyorlar. Aslında bu da o kadar zararlı kötü bir şey değil. Çünkü bir kişi için yapacak başka çare kalmamış oluyor. Ve internetten yada arkadaşlık sitesinden bulduğu arkadaşına arkadaş çevresi nedir diye veya var mı diye sorunca da pek yok diyoruz. Ve yalnızlığımdan dolayı burada arkadaşlık kurmak edinmek istedim gibi cevaplar alıyoruz.Arkadaş Çevresi Nedir - Yorum Soru Turka 8 Mart 2020 8 Mart 2020 — 11:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular