Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Etiketleme Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Etiketleme Nedir

Bir arkadaşlık sitesinde veya herkesin bildiği sosyal medyalarda arkadaş etiketleme nedir veya nasıl kullanılır.Bazı kişiler etiketleme olayını pek yapamıyor veya yanlış etiket kullanıyorlar.

Bu etiketleme arkadaşını etiketleme olayı Facebookta başlayan bir uygulama. Benim bildiğim en azından burada başladı ilk olarak biliyorum.Arkadaş etiketleme nedir bir arkadaşınızın adını ve soy adını bir sosyal medyada bir fotoğraf konuya etiketleme olayına denir. Eklemeye denir. Ve ortak paylaşımınız olur. Aynı zamanda senin ve arkadaşının ortak paylaşımı olur. Etiketlediğin arkadaşın senin sosyal ağ fotoğrafına içeriğine yayınına ve yorumlarına bağlanmış olur ortak olur. Peki bu özellikler sosyal medyada mı oluyor yalnızca. Arkadaşlık sitelerinde bulunan yada olan arkadaş etiketleme olayı var mı. Ortak paylaşım yorum yayın yapacağımız bir arkadaşımız olur mu diye sorabilirsiniz. Ancak bu konuda arkadaşlık sitelerinde o kadar yaygın değil. Bir kaç arkadaşlık sitesinde var yada oluyor. Her arkadaşlık sitesinde olmuyor. Bu durum daha çok sosyal medyalarda yaygın olarak kullanılıyor. Ve bu durum herkesin kullandığı bazen de yanlışlıkla etiketlediğimiz arkadaşlarımızı durum olarak karşımıza çıkıyor.

Bir arkadaşınızı etiketlemek bir fotoğrafa bir durum paylaşmıssanız veya tweet attınız diyelim ve bunlardan herhangi birine arkadaşınızı etiketleme istiyorsunuz ve adını soy adını yazarak onun da bu etkileşimden faydalanmasına insanlarla etkileşimini arttırmış olursunuz. Ancak arkadaş etiketleme nedir diye sormak ve bunu uygulamak mecbur olan bir durum değil. Daha çok isteğe bağlı istediğiniz arkadaşınızı sizinle birlikte bir fotoğrafta veya durumda yer almasını istiyorsanız onu etiketleye bilirsiniz.Arkadaş Etiketleme Nedir - Yorum Soru Turka 24 Mart 2020 24 Mart 2020 — 11:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular