Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Grubu Ne Demek - Soru Cevap

Arkadaş Grubu Ne Demek

Bugün aklıma bir şey takıldı ve onu paylaşmak istedim. Bu nedenle size arkadaş grubu ne demek diye sormak ve paylaşmak istedim. Açıkçası benim için arkadaş grubu pek bir şey ifade etmiyor belki olmadığından dolayı böyle hissediyorum ama sizde fikirlerinizi düşüncenizi paylaşabilirsiniz.

Bu benim fikrim sadece arkadaş grubu ne demek diye belki benim için bir anlamı bir şey ifade etmeyebilir ama sizin için arkadaş grubu bir şey ifade edebilir. İşte bu nedenden dolayı sizinle paylaşmak istedim bu konuyu. Şimdi aslında bu konuya başımdan geçen bir olayla değinmek ve bana göre ne ifade ettiğini söylemek isterim. Bana göre arkadaş grubu bir kaç yakın arkadaşın birlikte takılması vakit geçirmesi yakın samimi dürüst davranması bana göre böyle olunca ve bir kaç arkadaşın varsa bu benim için arkadaş grubudur. Peki gerçekten bu samimi arkadaş grubunda gerçekten herkes birbirine karşı samimi davranıyor mu yada dürüst davranıyor mu bunu merak ediyorum açıkçası. Bir zamanlar bundan bir kaç yıl önce benim de bir arkadaş grubum vardı. Ancak bu olan arkadaş ortamında aslında bana göre 4 kişi de yakın arkadaştık ve samimi davrandığımızı düşünüyordum en azından ben bu şekilde davranıyordum. Ancak gerçekten bu şekilde olmadığını gördüm ve yaşadım. Bazı olaylar yaşandı ve kıskançlıklar ortaya çıktı ve bu beni oldukça rahatsız etti. Bence bu böyle olmaması gerekiyordu. Ve arkadaş ortamımız dağıldı aslında ben çıktım gerisi de çıktı mı dağıldı mı bilemiyorum ve bu ortamdan sonra da başka böyle çok yakın samimi arkadaş edinmedim.

İşte benim için arkadaş grubu ne demek diye açıklamak gerekirse artık pek bir şey ifade etmiyor. Ancak tabi ki bir çok olaydan sonra artık bu ortamı yaratmak istemedim ve bulunmadım. Sadece bir tane tek yakın arkadaşım samimi arkadaşım var ve bu durumdan şuan memnunum. Birde bu arkadaş gruplarını telefondan yada herkesin bildiği whatsapp gibi veya diğer sosyal medyalarda oluşan arkadaş grupları da var onlar da ayrı bir konu bana göre.Arkadaş Grubu Ne Demek - Yorum Soru Turka 29 Mart 2020 29 Mart 2020 — 11:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular