Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Grubu Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Grubu Nedir

Bugün herkesin bildiği yada herkesin sahip olduğu bir konu hakkında düşüncelerim paylaşmak istiyorum. Aslında bugün internette gezer iken aklıma takılan bir soru hakkında arkadaş grubu nedir diye bir soru gördüm ve bunun hakkında size düşüncelerimi aktarmak istedim.

Belki herkesin bir arkadaş grubu nedir sorusu hakkında fikri vardır. Ve herkesin kendine göre bir yorumu olabilir. Ancak bir arkadaş grubu oluşturmak ve onun dağılmadan onu uzun süre sürdürebilmek çok önemli bence. İlk başta bir arkadaş grubu olan kişiler genellikle 3 veya 4 arkadaşlar için olur ve yakın arkadaşlardır bunlar ve birbirleri hakkında samimi davranırlar bir birilerini anlarlar. Ancak arada zaman sonra kıskançlıklar başlar ve birbirini kıskanmaya başlar ve genellikle bu durumdan ötürü arkadaş grupları dağılır. Tabi dağılmayan ve bunu bir arada tutup uzun yıllar boyunca götüren kişiler de vardır. Ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor bana göre. Bir de bu arkadaş grubu gerçekten içinde yakın arkadaşlar olunca birbirleri hakkında sır saklamayan anlayan yakın dostluklar oluşturan kişilerdir. Uzun zamandır birbirinizi tanıyorsunuz dur. Ve başın sıkışsa yada üzgün olduğunu hissetsen hepsi arkadaş grubunda ki hepsi senin yanına koşar bir de böyle bunun faydaları olabilir. Tabi bu dediğim yakın arkadaşlar iseniz geçerli olur. Yoksa çok yakın değil sadece arkadaşlık olan bir grupsa kimse kimsenin umurumda olmayabilir bu durumda. Ve zaten genellikle böyle olan gruplar dağılır.

Bana göre arkadaş grubu nedir diye sormak ve cevaplamak aslında bu yazdıklarımdan daha uzun açıklanabilir. Ancak ben kısaca kendi düşüncelerimi aktarmak ve biraz sohbet etmek amaçlı bu konuyu açıklamak istedim. Arkadaş grubunda olan arkadaşlar birbirlerinin kararlarına saygı duyar seni sen olduğun için aralarına alırlar ve severler. Aslında bu da bir nevi arkadaşlık ve güven sevgi değer vermekle ilgili bana göre. Sen verirsen arkadaşlarına değer onların kararlarına saygı duyarsan onlar da sana değer verir. Tabi bazı zamanlar da bu da sadece yeterli olmuyor.Arkadaş Grubu Nedir - Yorum Soru Turka 7 Mayıs 2020 7 Mayıs 2020 — 15:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular