Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Grubu Soruları - Soru Cevap

Arkadaş Grubu Soruları

Arkadaş grubu soruları nelerdir. Hiç sordunuz mu kendinize. Bir ortama giriyorsunuz yada bir arkadaş ortamına grubuna ve orada size yönelik veya gruba yönelikken sorular sorarlar.

Bu arkadaş grupları her yerde günlük hayatta dışarıda okulda veya sosyal ortamda internette arkadaşlık sitelerinde de bulunan bir durum. Aslında grup olmak arkadaş grubu oluşturmak zor çünkü o grubu bir arada tutmak o grubun arkadaş grubun dağılmaması için uğraşmak gerekir. Bazen bir yanlış anlaşılma olur ve grup bozulur dağılmaya kadar gider. Peki sordunuz mu hiç arkadaş grubu soruları nelerdir. İnsanlar ne konuşur ben açıkçası hiç arkadaş grubunda bulunmadım. Olmadı da böyle yakın bir arkadaş grubum daha çok samimi olduğum bir kaç arkadaşım vardı ve onlarla da ayrı ayrı sohbet eder konuşurduk. Bu nedenden dolayı bir arkadaş grubunda ne sorulur yada ne konuşulur açıkçası bilmiyorum bu nedenden dolayı bu konuda bir ilan açmak istedim. Çünkü merak ediyorum ve benim de bir arkadaş grubum olsun istiyorum. Telefonda kurulan şimdi daha çok bu genel internet ortamında kurulan veya okulda dışarı da kurulan arkadaş grupları ortamları mevcut. Bir arkadaşınla sohbet etmek istemek onunla yakın samimi bir sohbet etmek konuşmak için bir arkadaş ortamına grubuna dahil olmak gerekir mi bence şahsen gerekmez. Ancak şimdi dizilerden örnek alınarak herkes yaşantısını o şekilde yaşamaya özendiğinden dolayı hele günümüz gençlerinde bu daha çok baskın bu nedenden dolayı bu gibi arkadaş ortamlarına girmek kabul görmek kişiler için önemli bir rol oynuyor hayatında.

Herkesin farklı alışkanlıkları farklı zevkleri sevdiği farklı şeyler vardır. İlla birbirinin sevdiği yada hoşlandığı şeylerin aynı olmaması gerekir bence. Ancak arkadaş grubu soruları bunları öğrenmeni kolaylaştırır ve bu arkadaş grubunda kalmak için nerede kurmuş olursan ol bu özelliklerden onların hoşlandığı yada sevdiği şeyleri öğrenim sende onları yapman gerek anlamında değil bence.Arkadaş Grubu Soruları - Yorum Soru Turka 1 Şubat 2020 1 Şubat 2020 — 11:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular