Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Grupları Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Grupları Nedir

Belli bir arkadaş çevresi olan ve bu kişilerle yakın olmak ne anlama gelir. Yada şöyle diyeyim arkadaş grupları nedir veya herkesle arkadaş olabilir miyiz. Bence hayır herkesle arkadaş olamayız kendimize yakın gördüğümüz aramızda samimiyet olduğumuz herkesin iki üç arkadaşı vardır. Ve bu arkadaşlar önceden beri birbirini tanıyan kişilerdir. Ve arkadaş grubumuz olur.

Arkadaş grubumuz birbirine samimi olduğu birbirine karşı dürüst ve güven duyduğu bir ortam olarak olur. Arada bir toplanır ve kendi ortak düşüncelerini duygularını günlük hayattan sohbet ederler ve konuşurlar. Ancak başka birisine arkadaş grupları nedir diye sormak ve bu konu hakkında bilgi vermek gerekirse bence bir arkadaş ortamına sahibsek ve arkadaşlarımızla sohbet edip bir arada toplanıp onlarla konuşmak bir şeyler paylaşmak güzel vakit geçirmek isteyebiliriz. Ve bu durum bizim de içimizi rahatlatır ve aynı zamanda arkadaşlarımızla da güzel vakit geçirmiş sohbet etmiş oluruz. Ve bu grubun faydası da bence bu ancak bazen bu arkadaş gruplarında kıskançlık gibi duygular da yer alıyor. Bu grupta ki 3 arkadaş örneğin diğer iki arkadaşın daha samimi olduğunu görünce kıskanır ve aynı zamanda üzülür kendini kötü hissetmesine neden olur. Bence arkadaş gruplarında buna özen göstermek her arkadaşımıza aynı şekilde davranmak yaklaşmak gerekir eğer bu grubun devam etmesini istiyorsak ve mutlu isek bu konuda özen göstermemiz gerekir.

İşte bu nedenle arkadaş grupları nedir diye yazılar okumak veya bu konu hakkında bilgi edinmek iyi olur. Ve eğer arkadaş çevremizden arkadaş grubumuzdan memnun isek bu arkadaşlarımızın kıymetini değerini bilmek anlamak ve arkadaşlarımıza karşı samimi davranmak gerekir. Bana göre bunlar önemli güven saygı samimiyet dürüstlük her ortamda her ilişkide her arkadaş ortamında veya arkadaş grubunda önemli şeyler.Arkadaş Grupları Nedir - Yorum Soru Turka 27 Mart 2020 27 Mart 2020 — 10:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular