Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Hakkında Sorular - Soru Cevap

Arkadaş Hakkında Sorular

Arkadaş demek arkadaşın anlamı aslında çok büyük.Herkes arkadaşlığın anlamını herkes arkadaşlığın değerini bilemez. Çünkü gerçek dost bulmak çok zor. Arkadaş hakkında sorular sorarsın.

Neden yok benim arkadaşım neden arkadaş bulmak bu kadar zor neden bir insana sıcak samimi dürüst davranmak zor olabilir diye hep kendine sorarsın. Arkadaş hakkında sorular bir bilgin yoksa arkadaşlığın ne olduğunu bilmiyorsan onu anlayamazsın ve bu nedenden dolayı gerçek bir arkadaşın hiç olmaz.Dışarı çıksan herkes arkadaşın olur ama gerçek bir arkadaş sana samimi içten davranacak bir arkadaş bulamazsın. Diğerleri arkadaşın gibi davranan insanlar muhakkak bir çıkarı vardır senden bir beklentisi vardır ki sana yaklaşıyordur. O yüzden gerçek bir arkadaşlık kurmak gerçek bir dost bulmak seni anlayan sen mutlu iken mutlu olan çıkarı için yanaşmayan sen üzgünken seni yanında olan zor durumda sana destek olan bir arkadaş bulmak gerçekten zor. Şimdi arkadaşlıklar o kadar kolaya alıyorlar ki arkadaşlığı dostluğu çok basitleştirdi insanlar oysa gerçek anlamını gerçek değerini bilseler o zaman anlarlar. İnsan zor durumda olunca gerçek arkadaşlığı gerçek dostluğu kimin gerçekten çıkarsız yaklaştığını senin yanında durunca sana hata yapan yanlış yapan sen bile olsan destek olmaya çalışırken anlıyor. İşte o zaman o insanı kaybetmemek için o insana sımsıkı sarılıyorsun. Çünkü giderse bileceksin ki yalnız olacaksın. Daima senin yanında olmasını istersin. Aslında arkadaşlık iki kişi arasında olduğu gibi eşinle annenle ailelen yani onlarla da arkadaş olmayı başarmak onların da dostu olmayı başarmak da senin elinde.

Çünkü bazen arkadaşlığı dışarıda aramaktan ise yanı başındakilerden artık evli isen eşinden çocuğun var ise onunla yada bekar isen annen babanla arkadaş gibi olabilmek onlarla arandaki bağı arandaki duyguyu daha da kuvvetlendirir. Daha çok sımsıkı sarılırsın ailene eşine annene babana o zaman hiç gerek kalmaz dışarıda başkasında aramaya arkadaşlığı. Çünkü bilirsin ki onlar hiçbir karşılık beklemeden her zaman senin yanında olacağını üzüntünde mutluluğunda hastalığın da sağlığında veya iyi kötü gününde gerçek arkadaşlık gerçek dostluğu ailenden görürsün. Ve bu seni daha çok mutlu eder. Arkadaş hakkında sorular aslında insanların anlamayı başarabilseler çok basit uzaklarda aramaya gerek kalmaz hiç.Arkadaş Hakkında Sorular - Yorum Soru Turka 2 Şubat 2020 2 Şubat 2020 — 12:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular