Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İçin Sorular - Soru Cevap

Arkadaş İçin Sorular

En iyi en yakın arkadaş hayattaki en güzel şeylerden biridir belkide. Güvenebileceğiniz ve hakkınızdaki her şeyi anlayan birisinin olduğunu bilmek özeldir.Kendini özel hissettirir. Çünkü bilirsin ki güvenebileceğin her şeyini paylaşabileceğin sırlarını duygularını üzüntülerini paylaşabileceğin bir arkadaşın olduğunu bilmek çok önemli ve güzel bir duygudur.Arkadaş için sorular sizin ve arkadaşlığınızın ne kadar kuvvetli olduğunu anlamanızda fayda sağlayacak.

En iyi arkadaşınıza sormak için komik sorular sorarsınız veya duygu ve düşünceleriniz hakkında derin sorular sormak isteyebilirsiniz. Bazen sorular birisini daha iyi tanımamıza yardımcı olur. O arkadaşınız yada onu sizi daha iyi tanımaya daha yakın bir bağ kurmaya iter. Arkadaş için sorular birbirinizi daha iyi tanımaya birbiriniz arasındaki bağı kuvvetlendirmeye ilişkin bazen soru sormaya ihtiyaç duyarız. Çünkü bilirsin ki arkadaşlık önemli arkadaşlık özel bir şeydir. En iyi arkadaşın hakkında ne biliyorsun? Herkes arkadaşı yakın arkadaşı olan herkes bu soruyu kendine muhakkak sormuştur. Çünkü arkadaşını iyi tanımak istersin ki ona güvenebileceksin ona sırlarını duygularını paylaşabilesin. Soru sormadan tanımadan kimse kimseye güvenemez yada arkadaşlık kuramaz. Arkadaşlık hakkında soru sormaktan ve cevaplamaktan oluşur. Her ikiniz de cevapladıktan sonra, cevapların doğru olup olmadığını ortaya koyarsınız. İsterseniz, sadece birinizin soruyu cevaplaması gerekir. Arkadaşa sorduğun soruların bazılarının cevaplanması oldukça uzun zaman alabilir ve bazıları hızlı bir şekilde cevaplanabilir.En örnek sorulardan bir kaçı örneğin arkadaşınız en çok nelerden hoşlanır?Arkadaşınız en sevdiği aktör kim? Arkadaşınızın En sevdiği filmler veya hangi filmleri tercih eder? gibi bir sürü örnekle kendi ona soru sormadan kendi içinizde de bu cevapları bulabilirsiniz. Ve arkadaşınızı ne kadar iyi tanıdığınızı arkadaşlığınızın ne kadar birbirinize karşı samimi olduğunu anlayabilirsiniz. Yada bunları birbirinize sorarak ve cevap alarak da arkadaşlığınız pekiştirirsiniz.

Bu aranızdaki arkadaşlığa bağlı ne kadar dürüst cevap vereceğinize yada ne kadar birbirinize karşı dürüst olduğunuzla ilgili bazen bu soru sorma işini yaparsınız. Çünkü dürüstlük güven bir arkadaşlık için hatta her ilişkide çok önemlidir. Arkadaş için sorular sormaktan ya da onu tanımak istemekten çekinmeyin. Çünkü bu aranızdaki bağı birbirinize karşı ne kadar dürüst olduğunuz birbiriniz daha iyi tanımanızda size bir örnek oluşturacak.Arkadaş İçin Sorular - Yorum Soru Turka 3 Şubat 2020 3 Şubat 2020 — 12:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular