Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Manası Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Manası Nedir

Arkadaşlık bence çok güzel bir şey. Ve illa bir kişi ile arkadaşlık kurmak gerekmez. Ve arkadaş manası nedir ve sizin için kime arkadaş denir. Bunun anlamı önemini bilmek gerçekten önemlidir. Peki sizin için arkadaşlığın anlamı veya kime denir.

Benim için arkadaşlık çok önemli bir şey bir şey paylaştığın bir duygu sevgi ve değer verdiğin şeydir arkadaşlık.Peki arkadaşlık bir kişi yada bir insanla oluşan bir bağ mı bana göre değil. Arkadaş manası nedir diye sormak ve öğrenmek gerekir. Ve arkadaşlık bir hayvanla insan arasındaki ilişki olabilir. Yada Bir bitki çiçek ile arkadaşlık kurabilir.Hatta bir çocuğun oyuncağı ile kurulan bağ bile arkadaşlıktır. İşte arkadaşlık değer ve sevgi ile alakalıdır. Ve insanlar çocukluktan itibaren yalnız olmayı sevmez. Bu doğası gereği böyledir. Yalnız yaşamayı beceremezler. Her zaman sevgiye arkadaşlığa değer görmeye ve değer vermeye çalışırlar. Ve bu çocuklar hatta bebekler için bir oyuncak yetişkinler için çiçek ve hayvanlara karşı veya insanlara karşı sevgi ve değer önem vermek ve arkadaşlık yapmak ile ilgilidir.Dostlarımız veya arkadaşlarımız olmasaydı yada bir kişiye bir şeye değer ve sevgi vermesek yaşadığımız mutluluğun yada acının bir önemi kalmaz. Çünkü bunlar paylaşıldıkça güzel ve önemli olur. İşte acılar paylaşıldıkça diner, mutluluklar paylaşıldıkça artar. Bu nedenden dolayı bence arkadaşlık dostluk anlamlarını bilmek ve buna göre yaşamak gerekir. Ve birisi siz değer veriyorsa ve arkadaşınız ise onun kıymetini bilmek ve anlamak gereklidir.

Dostluk arkadaşlık böyle bir şey. Bir kişiye karşı olan insan olsun hayvan olsun bir çiçek olsun yada bir oyuncak olsun herkesle kurulan aradaki bağ ile ilgili bir şeydir. Ve gerçek anlamda arkadaş manası nedir ve bunun anlamını bilmek ve bunun kıymetini bilmek ve üzüntümüzü acılarımızı paylaştıkça azalacağını ve mutluluklarımızın sevinçlerimizin paylaşıldıkça artacağını bilmek gerekir.Arkadaş Manası Nedir - Yorum Soru Turka 10 Nisan 2020 10 Nisan 2020 — 11:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular