Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ne Demek Çok Kısa - Soru Cevap

Arkadaş Ne Demek Çok Kısa

Arkadaşlık kavramı dünyada her ülkede önemli bir yere sahiptir. Yanında kendiniz rahat hissettiğiniz. Sizin için çok önemli bir yere sahip, sizin her anınızda yanınızda olan kişiye arkadaş denir. Ama arkadaşlık kavramını arkadaşın ne demek olduğunun arkadaş ne demek çok kısa anlatmak imkansız.

Çünkü arkadaşlık çok önemli çok değerli bir şey. Muhtemelen bu hayatta dünyada yada hangi ülke de yaşadığınız fark etmez bir arkadaşa sahip olmak çok önemli bir şey olur. Çünkü onunla sevgini hayatını her şeyini paylaşabildiğin bir dosttur. Senin için. Ülkenin her yerinde dünyanın her yerinde bu böyledir. Ancak bunun anlamını bilmeyen değerini bilmeyen kişiler de var tabi. Bir arkadaşlığın önemini değerini bilmeyen insanlar da vardır. Yakın arkadaşlık dostluk bir kişiyi tamamlayan bir diğerine her zaman ihtiyaç duyduğun bir durumdur. Herkes hayatının bir döneminde bu arkadaşlığını kırmış olabilir. Ancak gönül almasını onu tekrar geri kazanmasını da bilmiştir. Yoksa bunun adı arkadaşlık olmaz işte hatalara yanlışlıklara rağmen affetmeyi bilmektir. Arkadaşlık dostluk işte böyle bir şey bunu arkadaş ne demek çok kısa anlatamazsın. Çünkü senin için senin hayatında önemli olan bir insanı onu iki üç kelime ile anlatmaya onun sendeki yerini anlatmaya yetmez. Bazı insanlar arkadaşlık terimini kavramını yanlış anlar. Yanlı ifade eder. Aslında bunu anlamak karşındaki kişiye değer kıymet sevgi vermekle alakalı.

Bunları verdiğin zaman ve sende bunları aldığın zaman işte o arkadaşlık senin için çok önemli olur. Ve onu yanlış anlamazsın.Ama bu dünyada arkadaşlık kavramını her yerde olduğu gibi yanlış anlayan kavramını yanlış bilen insanlar da var. Ama bunların var olması sizin için arkadaşlık kavramını bilmeyeceğiniz anlamını yada arkadaşınızın bu kavramı anlamayacağı anlamına gelmez. Önemli olan diğer insanların sizin hakkında ne dediği değil önemli olan sizin birbiriniz hakkında ne hissettiklerinizdir. İşte arkadaş ne demek çok kısa anlatılamayacak kadar güzel bir duygu. Bir arkadaşın dostun varsa yalnız olmazsın. O senin arkadaşın dostun sırdaşın her şeyini paylaşabildiğin her anında yanında olan tek ve yegane kişidir. Bu kişiyi sen seçebilirsin. Bu kişi ister annen ister baban ister bir arkadaşın ister eşin olabilir. Buna sen karar verirsin.Arkadaş Ne Demek Çok Kısa - Yorum Soru Turka 9 Mart 2020 9 Mart 2020 — 11:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular