Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ne Demek - Soru Cevap

Arkadaş Ne Demek

Arkadaşlık arkadaşlık ilişkileri dost edinmek dostluk ilişkileri her ikili ilişki de olmazsa olmazlar vardır bence. Bir arkadaş dost sevgili edinmek için bir kişinin dürüst saygılı ve samimi olması gerekir. Her ilişki bu şekilde başlar ve bu şekilde devam eder. Bu nedenden dolayı arkadaş ne demek arkadaşlık ne demek dostluk kurmak arkadaş edinmek için nasıl davranmalıyız.

Bir arkadaşın samimi bir arkadaşın olsun istiyorsan. Yada dostun olmasını senin sırdaşın dostun olmasını istiyorsan arkadaş ne demek anlamını değerini bilmen gerekiyor. Arkadaşlık samimiyet, güven ve dürüstlük gerektirir. Bu her ilişkide arkadaşlıkta bu dostlukta sevgili ilişkilerinde veya karı koca ilişkisinde yani her ikili ilişkilerde dikkat etmemiz yapmamız gerek bir durum. Arkadaşlık samimiyete dayanan ve insan ilişkilerini kuvvetlendiren bir durumdur. Bence herkesin bir arkadaşı olmalı. Şuan ki durumda zamanda arkadaşlık kurmak oldukça zor ki. Okul zamanın dan tutta yetişkin bir birey için her kesim için arkadaşlık kurmak edinmek çok zor. Ve bu okul zamanında olan bir çocuk için daha zor çünkü içine kapanık dışlanmış kendini değersiz hissetmiş bir birey olarak yetişmesine sebep oluyor. O nedenle bence arkadaşlık ilişkilerine önem vermeliyiz hele çocuğumuz için onun arkadaşlık kurma ilişkilerini daha da iyi inceleyip analiz etmek ve önem ve hassasiyetle yaklaşmak gerekir bence. Şimdiki zamanda her yetişen yeni nesil biraz daha kendi haline içine kapanık insanlardan soyutlanmış olarak yetişiyor. Çünkü arkadaşlık kurmak yetişkinler için ne kadar zor ise şimdiki çocuklar için de o kadar zor.

O nedenle çocuğumuza faydalı olmak için önce kendimizi geliştirmeliyiz bunu da arkadaş ne demek olduğunu bilerek arkadaşlığın önemini değerini bilerek başlamalıyız. Tabi ben sadece kendi fikrimi söylüyorum doğru olup olmaması yada size ne yapacağınızı söylemek benim haddime değil. Ben sadece kendi fikrimi belirtmek ve burayı bu arkadaşlık sitesini görünce yazmak istedim.Arkadaş Ne Demek - Yorum Soru Turka 27 Şubat 2020 27 Şubat 2020 — 11:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular