Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadaş nedir ne demek - Soru Cevap

arkadaş nedir ne demek

Arkadaşların seni sık sık hayal kırıklığına mı uğratıyor. Seni her zaman incitiyorlar mı. Yada en çok ihtiyacınız olduğunda sizi terk ediyorlar mı. Peki gerçekten arkadaş nedir ne demek olduğunu ve arkadaşlarınızı veya güveneceğiniz insanları seçer iken nelere dikkat etmeliyiz.

Gerçek bir dost arkadaş biri seni incittiğinde yada kalbin kırıldığında senin için üzülen senin yanında olan kişidir. Başkaları sizi duygusal veya fiziksel olarak incitmeye çalıştığında size güven verir ve sizin güvende kalmanızı sağlamak için elinden geleni yapar. Size kimin zarar vermeye çalıştığı umurunda olmaz sizi her zaman her yerde savunur. Size yardımcı olmak size değer vermek bunu göstermek ister ve bunu için bir çıkar beklemez karşılık beklemez. Gerçek bir arkadaş dost sizin için söylenen diğer kişilerin sizin hakkınızda söylediği olumsuz sözleri size tekrar tekrar söyleyen kişi değildir. Bunun aksine o olumsuz sözlere karşı bir duvar gibi duru ve sizi savunan sizin yanınızda olan kişidir. İşte bence arkadaş nedir ne demek bunun anlamını anlamak gerçekten önemlidir. Ve bunu size açıklamaya çalışmak hayal kırıklığına uğratan sizi ter eden sizi inciten kalbinizi kıran kişilere hayatınızda size değer vermeyen arkadaşınız gibi davranıp ta sizi üzen kişilerden sizden çıkar bekleyen size değer vermeyen kişilerden açıkça gösterebilmek ve açıklayabilmek için bunu yazmak ve biraz olsun benim gibi arkadaşlık konusunda hataya düşmemeniz için bu düşündüklerimi paylaşmak için yazmak paylaşmak istedim sizlerle.

Gerçek bir arkadaş her zaman ve her anında sizin yanınızda olan kişidir. Ve size karşı her zaman samimi ve dürüst olurlar. Bunlara özen gösterirler ve hayatınızda önemli bir yeri olur. Bu sizin içinde geçerli güzel iyi hissettirir size bilirsiniz ki güvenebileceğiniz arkanızı sırtınızı güvenle yaslayabileceğimiz hayatınızda sizi düşünen ve size değer veren birisi olduğunu bilmek size de iyi hissettirir. Umarım arkadaş nedir ne demek sizin için anlamını veya en azından size kendi düşüncelerimle aktarabilmiştirim. Çünkü boş yere size değer vermeyen birisine değer vererek zamanınızdan hayatınızdan harcamayın. Onun yerine etrafınıza bakın ve size değer veren gerçek bir arkadaş olduğunu inandığınız birisine değer kıymet verin.arkadaş nedir ne demek - Yorum Soru Turka 12 Nisan 2020 12 Nisan 2020 — 10:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular