Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Nedir Tanımı - Soru Cevap

Arkadaş Nedir Tanımı

Gerçek arkadaşlık nedir gerçek arkadaşlığın tanımı yada arkadaş nedir tanımı herkesin merak ettiği bir konudur. Ama gerçek arkadaşlık olsun yada gerçek aşk olsun bunların bir tanımı bir açıklaması yoktur bana göre.

Çünkü arkadaşlık dostluk samimiyet güven saygı ve sevgi gerektirir. Tıpkı aşkta olduğu gibi. Eğer arkadaş nedir tanımı merak ediyorsan bence kendi içinde cevabını aramak daha önemli çünkü bir insan kendi içinde o cevabı bulamazsa başka bir yerde hayatta bulamaz. Bana göre arkadaşlık dostluk samimiyet güven ve saygı dürüstlük içerir. Bir arkadaşına sonuna kadar güvenirsin onun senin her zaman yanında olacağını bilirsin. Tabi gerçek arkadaşınsa bunu nasıl mı ayırt edebiliriz diye sorarsanız. Sıcak kanlı bir insansan herkes arkadaşın olabilir herkes dostun gibi gözükebilir. Ancak bu durumu yakın arkadaşından ayıran özellik ise onunla paylaştığın konular onun senin hakkında bildiği ve senin onu ne kadar tanıyıp bildiğin ile ilgilidir.İşte gerçek arkadaşlık dostluk budur. Herkesin arkadaşı olabileceği gibi herkes o arkadaşın olduğunu sandığın zaman şimdi sen zor duruma düşşen başına bir iş gelse senin yanında olan sadece gerçek dostun veya gerçek arkadaşındır. Bu nedenden dolayı insanlar sadece herkes arkadaşım diyebilirsin. Ama önemli olan arkadaşlığın gerçekten seni önemseyen sana değer veren bir arkadaşın olmasıdır.

Şimdi hele günümüz zamanında arkadaşlık kurmak gerçek bir dostluk kurmak gerçekten zor. Çünkü insanlar o kadar yapmacık sahte olmuş ki gerçek bir arkadaş bulmak edinmek çok zor. Şimdi normal arkadaşlık kurmak bile zor duruma geldi. Arkadaş nedir tanımı merak ediyorsanız sizin için bir arkadaşın ne ifade ettiğine sizin ve onun size karşı davranışlarına düşüncelerine bakın. Çünkü arkadaşınız dostunuz olan kişi ile bir şeyler paylaşırsın sevincini üzüntünü paylaştığın sırrını söylediğin seni her zaman dinleyecek senin her zaman yanında olacak kişi gerçek arkadaşındır.Arkadaş Nedir Tanımı - Yorum Soru Turka 19 Şubat 2020 19 Şubat 2020 — 11:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular