Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Nedir TDK - Soru Cevap

Arkadaş Nedir TDK

Arkadaşlık nedir bilir misiniz. Arkadaş dediğin çok yanlış anlaşılabiliyor. Bence arkadaşlığın anlamını değerini yanlış anlayanlar yanlış tanımlayan kişiler vardır diye düşünüyorum. Arkadaş nedir TDK’da iki kişinin birbirine karşı bir saygı ve sevgi çevresinde güvenebildiği birbiriyle yakından ilişkili samimi olduğu bir arkadaştır.

Bu ilişkiyi arkadaşlığın önemini değerini yanlış anlayan bir çok kişi vardır. Herkes bence arkadaşlığın değerini önemini bilmiyor. Aslında arkadaşlık yanında vakit geçirmeyi sevdiğin. Yanında huzur bulduğun onun yanında olunca sıkılmadan her şeyini paylaşabildiğin yanında utanmadan rahat davranabildiğin sır, güven, saygı ve sevginin olduğu, iyi ve kötü gününde yanında olabilen iki ilişkilerle beraber yürütebilen iki kişinin arkadaşlığı dostluğudur. Dost arkadaş demek her zaman dışarıdan bir kişi ile yada yabancı birisiyle kurulan bağ değildir bence. Arkadaş nedir TDK‘da da bahsedilen gibi arkadaşlık eş, baba, kardeş, anne ile de olan onların arasında da arkadaş olarak samimi güven olarak birbirine karşı iyi ve kötü gününde birlikte olan iki kişidir. Yani demek istediğim arkadaşlık sadece başkasıyla olmaz evde ki kişilerle yada ailen olan kişilerle de arkadaşlık kurabilirsin.

Dediğim gibi arkadaş nedir TDK da olsun başka yerlerde de olsun bazen çok yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Çünkü asıl arkadaşlık dostluk bambaşka bir şeydir. Ve herkes bu arkadaşlığı kuramaz. Derler ya dost bulmak aşık olmaktan daha zor çünkü aşkı er geç bulursun ama dost bulmak gerçekten çok zordur.Arkadaş Nedir TDK - Yorum Soru Turka 17 Şubat 2020 17 Şubat 2020 — 11:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular