Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Nedir Uğruna Her Şeyi - Soru Cevap

Arkadaş Nedir Uğruna Her Şeyi

Sizce arkadaşlık arkadaşlığın önemi yada kıymetini biliyor musunuz. Bir kişi arkadaş nedir uğruna her şeyi yapabilir mi. Bir arkadaşın için onun için ne kadar şey yapabilirsin yada onun için ne kadar şeyden vazgeçebilirsin. İşte bu nedenden dolayı bu ilanı açmak gerçekten size bir şeyler katmak için arkadaşlığın önemini değerini göstermek için bu ilanını oluşturmak ve paylaşmak istedim.

Bence bana göre arkadaşlık şimdi zamanımızda ki gibi böyle basite indirgenecek bir durum değil. Şimdi çocuklar olsun gençler olsun herkesi arkadaşı gibi görür arkadaş olduğunu zanneder. Ama bir yetişkin bir insan gerçekten arkadaşlığın ne demek olduğunu zor durumda iken bile onun yanında olan sana destek olan mutlu yada mutsuz olduğunda sen bir şey söylemeden seni anlayan sana gerçekten değer veren ağlayacak zaman bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olan gerçekten ihtiyacın olduğunda senin yanında olan ve hiçbir karşılık çıkar beklemeden seninle arkadaşlık yapan birisidir. Arkadaşlık iste böyle bir şey bir şeyler paylaştığın her şeyini söyleyebildiğin her şeyini her anını onunla paylaşmak istediğin onun yanında yapmacık değil kendin gibi doğal olduğun ve bu yüzden seninle arkadaşlık kurmak isteyen kişilerdir gerçek arkadaşın. İşte bu nedenle arkadaş nedir uğruna her şeyi yaparmısınız. Bir arkadaşınız dostunuz için ne kadar şeyden ne kadarından vazgeçersiniz. Ben vazgeçerim ben arkadaşlığıma arkadaşıma değer veren ve onunda benim için aynı şeyleri duyguları hissettiğine emin olduğum arkadaşım için her şeyden her durumda onu kaybetmemek için vazgeçerim. Çünkü dostluk arkadaşlık böyle bir şey.

Birde durumun şöyle bir yanı var. Sadece arkadaşlık böyle okul çağından beri olan bir şey değil. Kısa bir zamanda bir arkadaşını senin için bir ömür boyu arkadaş olacağı gibi hissedersin. Yani arkadaşlığın ne kadar erken tanışmış yada ne kadar geç arkadaşın olmuşla ilgisi yoktur. Önemli olan yukarıda yazdığım duyguları birlikte paylaşıyorsanız o kişi arkadaşınızdır dostunuzdur sizin. Birde şunu söylemek isterim her zaman arkadaşın başka birisi olacak diye bir şey yok. Bazen arkadaşın dostun dediğin kişi senin için eşin kocan çocuğun annen baban hayatında ki önemli bir kişide arkadaşın dostun olabilir. O zaman iste arkadaş nedir uğruna her şeyi yapar mısınız diye sorduğumda onun için canınızdan bile vazgeçersiniz.Ben en azından böyle yaparım.Arkadaş Nedir Uğruna Her Şeyi - 1 Yorum Soru Turka 16 Şubat 2020 16 Şubat 2020 — 11:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben mert Uşak’ta ikamet ediyorum yalnız yaşıyorum 36 yaşındayım. Gerçek anlamda mutluluk huzur ve güven içinde ömürlük olmasını istediğim aşkı güzelliği arıyorum. Kendinden emin ciddi ne istediğini bilen güzelliği bekliyorm hayatıma.

Benzer sorular