Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Olmak Ne Demek - Soru Cevap

Arkadaş Olmak Ne Demek

Arkadaş olmak veya arkadaş olmak ne demek diye anlamını merak edenler için bence arkadaş olmak sadece bu kadar basit bir durum değildir. Arkadaş olacağın kişi senin için bir şeyler ifade etmeli. Senin ona verdiğin değeri görmeli ve o da sana değer vermeli. Bence arkadaşını iyi seçmeli ve onu tanımalısın.

Yoksa rastgele kurulan arkadaşlıklar uzun sürmez. Zaten gerçek bir arkadaş senin için en iyisini ister. Seni yanlış tercihler vermeye zorlamaz veya yönlendirmez. Senin her zaman yanında olur ve sana destek olur. Arkadaş olmak ne demek bunun anlamını cevabını gerçek anlamda bilen çok az kişi vardır. En azından bu benim düşüncem. Çünkü gerçek bir arkadaş yada birisiyle arkadaş olmak kolay olan bir durum değildir. Arkadaş olmak çaba sarf etmen gereken bir durum.Herkes le kolay kolay arkadaş olunmaz seni anlayan vereceğin değer layık birisi olmalı ki o arkadaşlık uzun sürsün. Dost olarak başlasın. Ancak bunu anlayan bunu bilen o kadar az sayıda insan var ki bilemezsiniz. Yada kimisi umursamıyor da denilebilir. Ama gerçek bir arkadaş arayan hayatında gerçek bir dost arayan ve buna ihtiyacı olan birisi anlayabilir ve değerini bilebilir.Gerçek bir arkadaş sizin için koşulsuz şartsız sizin yanınızda olan kişidir.Gerçek bir arkadaş sadıktır ve hayatın iniş ve çıkışlarında her zaman arkadaşınızdır. Çoğu insan için, gerçek arkadaşlar genellikle arkadaşlarından çok aile gibi hissederler.İyi bir arkadaşınıza güvenebilir ve bilgilerinizi kötüye kullanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Gerçek bir arkadaş size sadece duymak istediklerinizi değil, duymanız gerekenleri söyleyecektir. Sizin için gerçek bir arkadaş ve -ya gerçek bir dost.Sadık, dürüst, kararlı. Gerçek dostluktur, arkadaşınızın sadakatinden asla şüphe etmek zorunda kalmayacağınız bir arkadaşlık üzerine kuruludur. İyi bir insan ve gerçek bir arkadaş, en iyi ilginize karşı kasıtlı olarak hiçbir şey yapmaz.

İşte bana göre en azından kendi düşüncelerimle arkadaş olmak ne demek veya benim için birisiyle arkadaş olur iken neye dikkate edeceğimi veya birisiyle arkadaş olmak ve onu tanımak ve ona gerçekten dostun demek gerçek bir arkadaş olabilmenin ne anlama geldiğini elimden geldiğince kendi düşüncelerimle açıklamak istedim.Arkadaş Olmak Ne Demek - Yorum Soru Turka 22 Nisan 2020 22 Nisan 2020 — 10:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular