Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Önerisi Ne Demek - Soru Cevap

Arkadaş Önerisi Ne Demek

Arkadaş önerisi almak için bir çok sosyal medyalarda karşımıza çıkan ortak arkadaşlar arasında karşımıza çıkan arkadaş önerileri olur. Peki bu arkadaş önerisi ne demek yada ne anlama gelir.

Bir çok sosyal medyanın amacı insanların arkadaşlarıyla, ailesiyle, meslektaşlarıyla ve yeni kişilerle ağ kurmak için kullanılan bir sosyal paylaşım sitesi olur. Ve bu gibi sitelerde arkadaş önerisi almak aslında güzel bir şey. Çünkü bazen ismini unuttuğumuz ve aklımıza gelmediğimiz arkadaşımızı bulamayız ve yada eklemeyi unuturuz. Ve o anda karşımıza çıkan arkadaş önerisi arasında bulmak ve bize arkadaş önerileri sunarak bize arkadaş ağımızı genişletmemizde fayda sağlar. Bir çok sosyal medyalarda bu arkadaş önerisi işlevi vardır. Peki bu arkadaş önerisi işlevleri ne işe yarar yada arkadaş önerisi ne demek diye sormak ayrıca arkadaş önerileri, kullanıcıların ilgi alanları, arkadaşlar ve arka planlar gibi paylaşılan yönleriyle başkalarıyla bağlantı kurmasına yardımcı olur. Ve bu bağlantı kurmasında arkadaş ağını genişletmesinde ve daha fazla arkadaş edinmekte fayda sağlar. Arkadaş önerileri ana sayfanızda ve profilinizin arkadaş sayfasında görünür. Önerilen arkadaşlar veya tanıdığınız kişiler adlı olarak size sunar. Ve etiketli bir alan gördüğünüzde, tüm önerileri görüntülemek için tümünü görüntüle seçeneğini kullanırsınız. İşte bu gibi arkadaş önerileri almak ve aralarından tanıdığımız kişileri bularak bize sosyal medyada daha fazla arkadaş seçeneği ile tanıdığımız tanımadığımız bir sürü arkadaşa erişme sansı sağlar.

İşte arkadaş önerisi ne demek veya ne anlama geldiğini kendi düşüncelerimle size aktarmak ve size söylemek istedim. Belki sizin için uygun olur veya uygun olmaz bunu bilemem ancak şunu da belirtmek isterim ki. Zaman zaman tanımadığınız veya arkadaş olmak istemediğiniz kişiler de olabilir. Ve bu kişilerin tekrar görünmesini engellemek için, belli başlı bir x işaretiyle bunu engelleye bilirsiniz. Bu bütün sosyal medyalarda bulunur.Arkadaş Önerisi Ne Demek - Yorum Soru Turka 25 Nisan 2020 25 Nisan 2020 — 13:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular