Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Önerisi Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Önerisi Nedir

Bir arkadaşın yada senin değer verdiğin bir arkadaşın san kötü örnek oluyor ve seni sadece çıkarı için kullanıyor diyelim ve sen bunu fark etmiyorsun ve senin yanında olan senin çıkarını değilde senin iyiliğini düşünen ve sana değer veren kişiler sana bunu söylüyor ve sana arkadaş önerisi nedir ve sana arkadaş önerisinde bulunuyorlar.

Ancak bizde bunları dikkat etmekte veya bu arkadaş önerisi nedir diye sorduğumuzda bunun hakkında bilgi edinmek ve size birisi bir öneride bulunuyorsa bu nedenden dolayı önerilere cevap vermek önemli bence. Çünkü o öneride bulunuyorsa senin iyiliğin ve seni düşündüğü için ve sana değer verdiği için bu arkadaş önerisinde bulunuyor. Bu nedenden dolayı burada bu arkadaş önerisi konusunu açmak ve kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim. Ve kendi düşünceme göre bu duruma değer ve seni düşünen kişilere dikkat etmek en azından onları biraz da olsun dinlemek gerekir. Bu özellikle okula giden çocuklar için çok önemli aileleri yanlış arkadaşlıklarda bulunmasını istemedikleri için çocuklarını onlara daha iyi örnek olacak daha iyi bir arkadaşlık kurabilecekleri arkadaş önerisinde bulunuyor. Tabi bazı çocuklar ailelerini dinlemiyor veya o arkadaşlığını bozmak istemiyor. Bu nedenden dolayı kendi bildiğini yapan çocuklar da var. Ve ailelerin bu durumda zorlandıkları da ortada ve bununla ilgili durumlarda ailelerin bu konuyu araştıran kişiler aileler var diye düşünüyorum ve bende bu konuda sadece kendi düşüncemi paylaşmak istedim.

Ayrıca bir diğer konuda bu arkadaş önerisi nedir diye sormak gerekirse. Bu arkadaş önerisinin diğer bir konusu ise sosyal medyalarda sizin ortak arkadaşlarınız bulunduğu kişilerin size öneri olarak sunulması ve bu gibi durumda da eklemek istediğiniz arkadaşları orada da bulabilme sanşınız olmasıdır. Yani arkadaş önerisinin bir sürü konusu ve ayrı ayrı incelenmesi gereken yerleri de var.Arkadaş Önerisi Nedir - Yorum Soru Turka 17 Nisan 2020 17 Nisan 2020 — 12:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular