Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ortamı Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Ortamı Nedir

Bir sevgiliniz olur ister erkek olsun ister bayan olsun bu kişi sevgilisini arkadaş ortamı nedir veya bu arkadaş ortamına sokmak ister. O arkadaş ortamında benim de bir sevgilim var diye göstermek ister. Aslında çok gereksiz ve çok önemli olmayan bir durum.

Ancak toplum baskısı hele gençler arasında bu durum daha yaygın olan bir durum. Aslında o ortama giren kişi gereksiz bir durumda olduğunu anlar ancak sevgilisine karşı sesini çıkartmaz ve o ortamda sessizce durur. Bazen de ne sevgilisi olur ne arkadaşı ve yalnızlığını gidermek ve bir çift olsa bile güzel bir sohbet etmek için arkadaş ortamına giren kişiler var. Sırf yalnızlığını gidermek için. Ve bu kişi aslında arkadaş ortamı nedir veya ne olduğunu anlamadan kendini yalnızlığını gidermek için orada bulunur. Aslında bu arkadaş ortamları ister dışarıda günlük hayatımızda ister sosyal medyalarda olsun her yerde kolaylıkla kurulan bir arkadaş ortamıdır. Kimisinin sosyal medya da çevresi vardır. Ve birbirleri ile sohbet etmek konuşmak için arkadaş ortamı kurarlar ortak, Yada dışarıda sohbet etmek yalnız olmamak için bir arkadaşının arkadaş ortamına girerler. Aslında kimseye kendini kanıtlamaya ihtiyacın yoktur. Ancak psikolojik olarak yalnız olmamak için bu duruma katlanırız yada yaparız.Özellikle bu gençler arasında daha yaygın.Aklını başını almış bir dönemden geçmiş yetişkin insanlar bunu gereksiz görebilir. Ama çocuğu olan anne yada babalar bilir ki bu arkadaş ortamlarını çocukların bulunduğu ortamları.

Bazı gençler yanlış arkadaşlarla yanlış ortamlarda bulunur ve ailesi o ortamdan o arkadaşlardan uzaklaştırmak ister. Kimisi de kendine uygun kendi düşüncelerine sırf sohbet etmek vakit geçirmek için kendine uygun iki üç arkadaştan oluşan bir ortam kurar. Yani ne olursa olsun bu arkadaş ortamı nedir yada arkadaş ortamı bence çok gereksiz olan bir durum. Zaman sonra o arkadaşların hiç biri yanında olmayacak aslına onun yerine gerçek bir dostluk kurabileceği bir arkadaşı olsa yeter. Çünkü gerçek dostluk asla bozulmaz ve senin zor zamanın da yanında olur.Arkadaş Ortamı Nedir - Yorum Soru Turka 19 Nisan 2020 19 Nisan 2020 — 11:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular