Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ortamı Sorular - Soru Cevap

Arkadaş Ortamı Sorular

Arkadaşlığınızı yada bir arkadaş ortamında bulunmak insana herkese güzel hissettirir. Ancak bu ortamlarda sorulan sorular ve alınan cevaplar aslında bu arkadaş ortamı sorular bu ortamın size ne kadar samimi olduğunu gösterir.

Arkadaşlarınızı daha iyi tanımaya arkadaşlarınız hakkında daha güzel fikirler öne sürmek veya onların hakkında bir fikir sahibi olmak aynı zamanda da arkadaş ortamı sorular sizin birbirinizle iletişimi samimiyeti arttırmaya da öncelik verir. Arkadaş demek yakın dost demek onu tanımak demek onun hakkında ne bildiğini öğrenmek seninle arkadaşın arasındaki bağı kuvvetlendirir. Ancak bir arkadaşın seni gerçek anlamda arkadaşın değilse o zaman senin sorduğun sorulardan memnuniyet duymaz aksine rahatsız olur ve kendini huzursuz hisseder. Ancak o zaman gerçekten bir arkadaşını veya bu arkadaş ortamındaki arkadaşlarını ne kadar iyi tanıdığını ne kadar iyi tanımadığını öğrenirsin. Asıl olan ne biliyor musunuz sırf arkadaş edinmek için veya bir ortama kabul görmek için o grubun size uygun olmadığını arkadaşlarınız içinde size uygun olmadığını bile bile arkadaşlık kurmak toplum baskısından kendine olan öz güven eksikliğinden kaynaklanıyor. Aslında senin gerçek arkadaşlıktan başka bir şeye ihtiyacın yok. Geçek arkadaşlıkta gerçekten zor bulunur. Bunun sebebi de arkadaşını dostunu iyi tanıyamadan geçer. Onun hakkında hiçbir şeyi bilememekten kaynaklanır.

Oysa birbirinizi iyi tanısanız iletişiminiz iyi olsa o zaman gerçek arkadaşlık gerçek dostluk kurmak zor değil. Ama herkes düştüğü bir hata samimi olmamak dürüst davranmamak oysa o kadar zor değil. Bırak insanlar seni sen olduğun için sevsinler. Başkası gibi olmak zorunda değilsin başkası gibi kendin olmadığın birisine arkadaş ortamı sorular sorulardan kaçınarak kendini zorlayarak olmadığın birisine dönüşmek zorunda değilsin.Arkadaş Ortamı Sorular - Yorum Soru Turka 4 Şubat 2020 4 Şubat 2020 — 13:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular