Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ortamında Soru Cevap - Soru Cevap

Arkadaş Ortamında Soru Cevap

Her erkeğin bayanın bir arkadaş ortamı ve o arkadaş ortamında geçen belli sohbetler olur. Çünkü arkadaş ortamını yaratmanın da onlarla bir araya gelip oturup sohbet etmek yalnız olmadığını hissetmek ve bir şeyler paylaşmak istersin. Arkadaş ortamında soru cevap şeklinde kişiler arkadaşlar birbirine sorular sorar ve cevap verirsin.

Ama cevap vermek istemezsin bazı durumlarda istemezsin veya cevap verecek kadar güvenmezsin sorduğu sorunun şekline veya soracağı soruya göre değişir cevap vermek istiyor musun istemiyor musun. O na göre şekil alır. arkadaş ortamında soru cevap bazı sorular sizi bıkkınlığa artık sormasa da cevap vermesem demeye kadar götürür ama yine de cevap vermek zorunda kalırsınız bazen de cevap vermezsiniz. Ama cevap vermezsem bir yandan da düşünürsünüz acaba bana kırılır acaba bana darılır mı diye düşünmeden de edemezsiniz ve soru sorduğu zaman cevap vermek zorunda kalırsınız. Saçma saban sorular da olsa bazen mantıklı da olsa her şekilde değer verdiğin bir arkadaşın ise cevap vermek zorunda kalırsın. Söyleyemezsin ki saçma saban sorulardan bıktığını anlatamazsın. İş hayatından sorular sorar yemek hakkında boş sorular sorar ya da hayattan saçma saban sorular sormaya devam eder. Boş sohbetler sırf konuşmak için yapılan arkadaş ortamında sırf konuşmak için yapılan sohbetlerdir aslında. Bazen de kendini kanıtlamak için kendini o arkadaş ortamına kabul ettirmek için sorular sorarsın boş olduğunu düşünsenden de devam edersin çünkü o arkadaş ortamına katılmak kendini kanıtlamak için o soruları sorarsın sohbet etmeye çalışırsın.

Aslında hiç bir arkadaş ortamına kendini kanıtlamaya kendini o ortama sokmaya gerek yok. Zaten yakın arkadaşlarınsa sana değer veriyorlarsa senin bir şey yapmana veya arkadaş ortamında soru cevap sormana cevap beklemeye gerek yoktur. Çünkü buna ihtiyaç duymazsın onlar senin gerçek arkadaşın dostundur. Ve buna gerek duymazsın.Arkadaş Ortamında Soru Cevap - Yorum Soru Turka 23 Ocak 2020 23 Ocak 2020 — 14:00
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular