Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sevgisi Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Sevgisi Nedir

Sevgi veya dostluk, yada arkadaş veya sevgi aslında ikisi de sizin tahmin ettiğinizden daha yakın ve daha ortak yanları var. Peki hiç hayatınızda kendinize yada etrafınızda ki arkadaşınıza dostunuza yada kendi kendinize sordunuz mu arkadaş sevgisi nedir ne anlama gelir senin için ne anlama gelir.

Arkadaş veya sevgi ikisi de çok sık duyduğumuz birbirine yakın iki kavramdır. Ve Dostluk ve sevgi, onları düşündüğünüzden daha yakın hale getiren güzel bir özelliğe sahiptir: Güven, saygı,samimiyet, biriyle hissettiğiniz duygusal yakınlık ve yakın bir arkadaş ile sizin için sadece bir tanıdık olan kişi ile arasındaki farkı yaratır. Bir tanıdık, sohbet edebileceğiniz bir kişidir, ancak kendiniz hakkında hissettiğiniz duyguları paylaşabileceğiniz veya sadece ağlamak için bir omuza ihtiyaç duyduğunuzda konuştuğunuz biri olmayacaktır. O sadece sizin için tanıdık biri. Ona sırrınızı paylaşamazsınız arkadaşım diyemezsiniz yakın olamazsınız. Ancak bir arkadaş dost veya ona duyduğunuz arkadaş sevgisi nedir diye sormak aslında daha doğru olur. Dostunla arkadaşınla olabildiğince daha çok birlikte olmak daha çok zaman geçirmek istersin. Arkadaşına dostuna karşı duygularını açabilirsin. Ve asla sıkılmazsın senin için her zaman yanında olur ve sana saygı duyar sever seni. Seni sen olduğun için yanında olan ve seven kişilere değer vermek onlarla birlikte olmak hayatı inananın daha güzel kılar ve arkadaşlıklar dostluklar daha samimi daha sıcak olur. Ve ağlayacak bir omuza için dökebileceğin birine ihtiyaç duyduğunda senin en yakın arkadaşım her zaman senin için arkadaşlığınız için yanında olur. Sana kıymet ve değer verir.

Belki herkes anlamı veya değeri yada arkadaş sevgisi nedir diye sorsak herkesin bir düşüncesi bir fikri olur. Ancak bende kendi hissettiklerimle ve kendi düşüncelerimle sizinle paylaşmak ve konuşmak açıklamak istedim. Çünkü gerçekten bir dostunu arkadaşını sevdiğinde ona değer verdiğinde bu hayatta senden şanslı kimse olamaz. Çünkü sırlarını paylaşabileceğin dertleşe bileceğin konuşabileceğin yanında kendin olduğun başkası olmak zorunda olmadığın ve seni gözlerine bakıp mutlu veya üzgün olduğunu anlayan bir arkadaşın var. Bu hayatta gerçekten çok önemli bir duygu ve çok güzel hissettiren özel hissettiren bir duygu bana göre.Arkadaş Sevgisi Nedir - Yorum Soru Turka 1 Mayıs 2020 1 Mayıs 2020 — 10:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular