Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Soru Cevap - Soru Cevap

Arkadaş Soru Cevap

Evet herkes arkadaş soru cevap sorabilir ve birbirleri arasında bu alış veriş her zaman vardır. Bu arkadaşlar arasında soru cevap sorması ve cevap alabilmesi bu kadar aslında.

Herkesin bir arkadaş çevresi ve bu çevrede arkadaşlarına soru cevap alabilmesi aslında insanların birbiri ile kaynaşmasını daha yakından birbirlerini arkadaşlarını tanıması ile daha samimi bir arkadaşlık daha samimi yakın bir dostluk kurarsınız. Bu yüzden bir arkadaş soru cevap kısmında birbirleri ile arkadaşlık dostluk kurmak ve birbirini tanımak için bu olay gerekli. Çünkü bu bir arkadaşını yakından tanımanı sağlar. Ona herhangi bir soru sorduğunda senin hakkında nasıl düşündüğünü senin onun için ne ifade ettiğini açıklar. Çok yakın dost bulmak çok yakın arkadaş bulmak artık çok zor. Çünkü artık arkadaşlıklar dostluklar bile şimdiki zamanda günümüzde o kadar önemini yitirdi ki artık arkadaşlıklar dostluklar bile sahte olmaya ve sahte davranışlar oluşmaya başladı.Arkadaş dost dediğin senin bir sıkıntın üzüntün olduğunda seni anlayabilmeli senin bir şey söylemen demene gerek kalmadan. Sen bir şeye mutlu olduğunda senin adına sevinebilmeli ve sana değer önem vermeli dost arkadaş dediğin senin arkdanda değil yanında olmalı. Ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda o dostun her zaman yanında olmalı sana değerli olduğunu hissettirmelidir.

Dostluk mum gibidir. Her yer aydınlıkken belli olmazlar. Ancak akşam olduğunda karanlık bastığında sana görünürler ve sana değer verdiğini hissettirirler. İşte aslında zor zamanında yanında olmak dostun arkadaşın dediğin kişinin iyi zamanında da kötü zor zamanında da yanında durabilmek ona destek verebilmek onu anlayabilmek demektir. Arkadaş soru cevap ilanını bunları anlatmak ve biraz da olsun içimi dökmek için yazdım.Arkadaş Soru Cevap - Yorum Soru Turka 17 Ocak 2020 17 Ocak 2020 — 10:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular