Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Soru Sor Cevap Bul - Soru Cevap

Arkadaş Soru Sor Cevap Bul

Evet herkesin arkadaş soru sor cevap bul deyince ne demek istediğimi merak etmek istediğimi merak ediyorsunuzdur. Aslında arkadaşlık arkadaşlık yapmak bir arkadaşa sahip olmak dünyada hayatta yalnız olmadığınızı ve bu konuda bir arkadaşınız dostunuz olduğunda yalnız olmazsınız.

Sizi önemseyen seven insanların etrafınızda olması sizi mutlu eder ve kendinize olan güveniniz gelişir ama ne yazık ki şimdiki arkadaşlıklar eskisi gibi bir önemi ve anlamı kalmadı bu da şimdiki zamanın arkadaşlık gibi özel bir kavramı değerli bir şeyi çok basite alması ve çok basitleştirmesi ile ilgili. Arkadaş soru sor cevap bul bir arkadaşına soru sorarsın ama cevabını kendi şeklinde ararsın sana cevap verme zahmetine bile girmez. Şimdiki zamanda günümüz gençleri arkadaşlıklarını arkadaşlık gibi sitelerde arıyor. Ve soru şeklindeki aramalarında karşılarına gelen ilk arkadaşlık sitelerine bakıyorlar ancak kimisi sahte ve kimsi parayla üye olup karşılarına çıkan hayal kırıklığı şeklinde kendilerini yıpratıyorlar. Ancak üyesiz arkadaşlık bulmak ücretsiz bir şekilde arkadaşlık kurmak ilan oluşmakla ilgili siteler var ve bu sitelerden sonuç almak daha kolay ve net sonuçlara cevap oluyor. Aramalarına karşı soru sorup ve karşılarına çıkan sonuçlardan memnun kalmayan birçok insan var. Ancak ücretsiz ilan oluşturmak ücretsiz ilanlara cevap vererek bir arkadaşlığın başlangıcına aracılık etmek daha güzel hissettiriyor insanın. Hayatta kimisi yalnız olduğundan kimisi konuşabileceği birisini arar iken herkes artık internet üzerinden sebebi ne olursa olsun arkadaşlık sitelerine ücretsiz ilan bırakmanın yollarını yöntemlerini arıyorlar.

Değersiz olmanın ne demek olduğunu bilemezsiniz ben günümün her günü böyle hissederek böyle yaşayarak geçiyor.Bir insanın kendini değersiz hissetmesi kadar kötü bir şey yok bence bu nedenden dolayı insanlar arkadaşlık sitelerine yöneliyor ve kendini değerli hissetmeye çalışıyorlar.Arkadaş soru sor cevap bul bir cevabı olmazsa soru sorduğunda cevap veremezsin yine kendini değersiz gibi hissedeceğin düşüncesi ile arkadaşının sorduğu sorulara cevap verirsin ve bu şekilde kendine olan güven ve yalnızlık hissi kaybolmuş olur ve arkadaşlık yapmak isteği ile dolup taşarsın. Arkadaşlık kurmak istemek bu arkadaşlık sitelerinde bile olsa kötü bir şey değil bence.Arkadaş Soru Sor Cevap Bul - Yorum Soru Turka 19 Ocak 2020 19 Ocak 2020 — 13:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular