Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Soru - Soru Cevap

Arkadaş Soru

Bir yakın arkadaş soru sorduğunda cevaplamak yada onu cevap vermek ne kadar zor olabilir ki. Bence bu insanları umursayıp umursamamakla ilgili. Karşındaki kişiye değer verip vermediğini gösterir. Bence herkes belli bir saygıyı ve değeri hak ediyor. Bu birde yakın arkadaşın dostun dediğin kişi ise bence hak ediyor olması gerek.

Ama insanlar zahmet edip cevap verme gereği bile duymuyor. Ne zaman bu kadar hissizleştik ne kadar zamandır insanları umursamaz olduk. Artık ilişkiler dostluklar arkadaşlıklar aşklar bile çıkar işine dönmüş. Bizim zamanımzıda böyle bu şekilde değildi. Ama şimdiki zaman bu şekle gidiyor. Ve pek hiç acıcı değil insanların daha çok içine kapanmasına yol açıyor. Kimseye güvenin saygın kalmıyor. Oysa ona değer verdiğini önemsediğini göstersen bu şekilde olmaz bence tabi bu benim fikrim herkesin fikrine de saygı duyarım. Bir arkadaş soru sorduğunda ona cevap vermek bence zor olmamalı diye düşünüyorum. Yaşım 40 dul bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Çocuğum yok. Evlilik yanlış insanla yanlış seçim yapmışım. Bir insana değer vermeyen dürüst olmazsan bu evlilik sen ne kadar istersen iste yürütmeyi yürümez. Bu bakımdan boşandık ve ayrılmaya karar verdik. Bilecik’de yaşıyorum. Çalışıyorum. Pek sosyal bir aktivitem yada sosyal bir hayatım yok. Bir kaç arkadaş çevrem var ama arkadaş işte dediğim gibi öyle eskisi gibi dostluk arkadaşlık yok. Bu nedenden güvenmeden öyle arkadaşlık kurup bitiriyoruz kendi halinde yaşayan normal bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim arkadaşlık sohbet edecek birisini bulmak için ilan açmak istedim. Seviyeli bir sohbet ve arkadaşlık arayan benim gibi yalnız olan bayan yada erkek arkadaşlar arıyorum. İnsanın insan yapan ne kadar arkadaşın olduğu değil. Bence insanın insan yapan kaybettiği arkadaşlıklardır. Çünkü ne kadar dürüst bir hayatın olduğu ne kadar doğru söylediğinle alakalıdır bu. Çünkü kimisi dürüstlüğü kaldıramaz kimisi doğru konuşmayı o zamanda yalnız olmaya mahkum oluyorsun. Ama kimse için dürüstlüğünden kişiliğinden ödün vermessin. Ne olursa olsun yine sen bildiğin gibi olmalısın. Karşındaki kişiyi yargılama gibi bir huyum yok. İlk başta dinlerim konuşmayı sohbet etmeyi seven dürüst saygılı bir bayanım.

Dürüst saygılı konuşmasını bilen seviyeli bir sohbet arayan arkadaşlık kurmak isteyen yaşı veya yaşadığı şehrin önemi yok benim için. Arkadaş soru ilanımla ilgilenen hayata ciddi bakan seviyeli sohbet etmek isteyen bayan yada erkek arkadaşları beklerim.Arkadaş Soru - Yorum Soru Turka 13 Ocak 2020 13 Ocak 2020 — 11:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular