Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sorulacak Sorular - Soru Cevap

Arkadaş Sorulacak Sorular

Herkesin bir arkadaş çevresi veya arkadaş ortamı vardır. Bu arkadaş ortamlarında herkes birbiri hakkında bilgiler veya yeni birisini tanımak için bir arkadaşına arkadaş sorulacak sorular sorarsın ve bazı cevaplar alırsın.

Benim de aklıma bugün başımdan geçen bir olay geldiği için bunu hakkında burada bir şey yazmak bu konu hakkında biraz konuşmak istediğim için arkadaş sorulacak sorular bu başlık aklıma geldi. Bu konu ile ilgili herkes bazen bir arkadaşına yeni bir ortama girdiği zaman yakın birisini tanımak veya sohbete katılmak için ona sorular sorarsın. Ama bunu yanlış anlayan veya yanlış yerlere çeken insanlar her zaman olur. Oysa ki yanlış anlayacak yada senin hakkında bir bilgi ne yapacak yani demek istediğim ortada yanlış anlaşılacak bir durum yokken durumu o kadar ileriye götürmeye o kadar sorun yapmaya bence hiç gerek yok. Artık herkes saçmalamaya birbiri hakkında atıp tutmaya onun hakkında konuştuğunu sanmak kadar saçma bir şey yok. Ama yapanlar var mı var tabiki. Ama ben bu şekilde bir bayan değilim. Sadece amacım yeni arkadaşla tanışmak sohbete katılmak için bir kaç soru sormanın veya cevap almanın saçma olmaması ve çok büyük bir tepki vermemesi gerekir bence. Ama tabi herkesin huyu suyu farklıdır. Herkes farklı bir karaktere ve kişiliğe sahip yani aslında normal de karşılayabilirsin. Ben öğrenci ama yaşından olgun olan bir bayanım. Bekarım 24 yaşında üniversite öğrencisiyim. Hem okuyorum hem çalışıyorum. Aileme yük olmamaya onlara destek olmaya çalışıyorum ve bu halimden gayet huzur ve mutluluk duyuyorum.Buraya bu başlıkla ilan açmamın sebebi hep böyle bir olay geldiği için başıma uygun gördüm hemde nasıl nereden başlayacağımı bilemediğim için bu başlık adı altından başlamak uygun gözüktü bana. Hayatı bu yaşımda bile ciddiye alıyorum. Yaşıtlarımdan daha olgun olduğumu bu çocuksu tavırların bana saçma gelmesi herhalde bende sorun olduğunu göstermez sanırım.

Benim istediğim karşılıklı sohbet edebileceğimiz gündelik hayattan konuşabileceğimiz birilerinin hayatlarını dinlemek ve onların hayatlarından ufak tecrübelerinden faydalanarak kendi hayatım hakkında ve yolumda bu gibi sorunların nasıl üstesinden geleceğimi bilmek için arkadaşlarla sohbet etmeyi onları dinlemeyi seven bir bayanım. Benim için cinsiyetin yada yaşın bir önemi yok. Bayan yada erkek arkadaş olabilir. Ama lütfen maddi amaçlar ile yada o şekilde teklif ile gelmeyin. Cevap bile verme gereği duymam. Şimdiden söylemek istedim. Arkadaş sorulacak sorular adlı ilanımla ilgilenen arkadaşların mesajlarını beklerim. Birbirimiz hakkında sorular sorarak birbirimizi tanımak ve arkadaş olmak günlük hayattan sıradan şeylerden sohbet etmek isteyen olursa mesaj atması yeterlidir.Arkadaş Sorulacak Sorular - Yorum Soru Turka 14 Ocak 2020 14 Ocak 2020 — 14:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular