Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sorumlulukları - Soru Cevap

Arkadaş Sorumlulukları

Arkadaşına etrafına çevrene karşı ailene karşı herkese karşı özellikle kendine karşı bazı sorumlulukların vardır. Ama bunların içinde en önemli bir ailene karşı olan sorumluluklar ikincisi ise arkadaş sorumlulukları çünkü arkadaşına dostuna veya şöyle diyeyim dostluğuna ve arkadaşlığına karşı belli bir sorumlulukların vardır.

Çünkü arkadaşlık tek taraflı yürümez tıpkı aşk sevgi gibi çaba ister. Uğraşmak o arkadaşlığı dostluğu yürütmek için uğraşmak ister çaba ister. Bu nedenden dolayı arkadaş sorumlulukları vardır. Bir arkadaşına karşı yada birbirinize karşı belli bir sorumluluklarınız vardır. Arkadaşlığını dostluğunu yürütmek için sahip çıkmak için birbirinize ihtiyacınız varsa o arkadaşlığa karşıda sorumlu olduğunuz durumlar vardır. Örneğin arkadaş dost dediğinde onun her an iyi veya kötü gününde de yanında olmalısın. İyi gününde yanında olup ta kötü gününde arkanı dönmek ona sırtını dönmek arkadaşlığınızı dostluğunuzu zedeler. Onun arkasında ve ya önünde değil de yanında olmak önemlidir. Tıpkı aşk sevgi gibi. Dostlukta onlar gibi zordur. Gerçek aşk zor bulunur ama gerçek dostluk gerçek arkadaşlık aşktan da daha zor bulunur. Çünkü dostluk zaman ister dostluğun arkadaşlığın pekişmesi için zaman ister aşk öyle değildirç. Aşk zaman istemez aşık olursun ve o aşka sahip çıkmak o aşkı sevgiyi beslemek gerekir. Ama dostluk hem zaman alır hem de dostluğu bulduğunda onu yürütmek kaybetmemek için o dostluğu beslesin tıpkı aşk sevgi gibi.Yanında olmayan insanlar için canını sıkmaya düşünmeye gerek yok. Önemli olan etrafına bakarsın ve seni önemseyen seni anlayan gerçekten senin yanında olan insanlara güvenirsin dostunu o zaman görürsün. Ama şöyle bir gerçek var ki artık gerçek anlamda eskiye oranla gerçek dostluk arkadaşlık bulmak gerçekten zor.

Bu yüzden arkadaşlığa dostluğa sahip çıkmak için devam ettirmek için arkadaş sorumlulukları yerine getirmemiz ve buna sahip arkadaşlığa dostluğa sahip olmak için onun kıymetini değerini bilmek anlamak gerekiyor.Arkadaş Sorumlulukları - Yorum Soru Turka 21 Ocak 2020 21 Ocak 2020 — 14:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular