Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sorunları ve Çözümleri - Soru Cevap

Arkadaş Sorunları ve Çözümleri

Herkesin hayatında belli dönemler arkadaş sorunları ve çözümleri aramak istediği bir durum olmuştur. Bazen en yakın arkadaşları ile birlikte bazı sorunları olmuştur.

Bazen yanlış anlaşılmalar bazen de sizi anlamaması arkadaşlığınızı zedeleyerek bazı sorunlara sebeb olmuştur. Ve bu sorunu nasıl çözeceğinizi yada bu sorunu nasıl halledeceğinizi bilemezsiniz. Aslında sorun ne olursa olsun arkadaşlığınız hakkında ne sorunlar olursa olsun eğer gerçekten arkadaşlığınıza dostluğunuza güveniyorsanız arkadaş sorunları ve çözümleri hakkında sizin için en iyi olanı sizin için arkadaşınızı kırmadan en iyi çözüm olan onunla konuşmayı ve sorunu halletmeyi denemek gerekir. Onunla konuşmaya çalışmak ve sorunu ele alıp konuşarak halletmek arkadaşlığınızı daha çok arttırır ve size olan dostluğu daha da pekişir. Ama başka çözümler de bulabilirsiniz benim verdiğim sadece bir örnek. Ama gerçekten arkadaşlığınız ve dostluğunuz kıymetli ise onu kaybetmemek için onu anlamaya ve sorunu çözmeye çalışmak sizin ve karşınızdaki kişi içinde iyi olacaktır. Gerçek arkadaşlık içinden geldiği gibi konuşabilmek onun yanında rahat olmak küsecek diye endişelenmeden yada küsme bari diye söylediğin sözlere dikkat etmeden onunla olmak aslında gerçek arkadaşlık dostluk budur. Arkadaş dediğin sen üzülmeden seni anlar. Senin neyi sevip sevmediğini neyden hoşlanıp hoşlanmadığını bilen hatta birisini seviyorsan onunla aranı yapmaya çalışan sana iyi hissettiren her zaman yanında olan kötü günde bile zor günde bile yanında olan ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olan bir arkadaştır. Bu nedenle aranızda sorun olduğunda o sorunu mutlaka çözmek istersiniz.

Çünkü arkadaşlığınızı dostluğunuzu kaybetmek istemezsiniz. Çünkü sizin için önemli ve değerlidir. Sizin arkadaşlığınıza sizin birbirinize ihtiyacınız vardır. Arkadaş sorunları ve çözümleri bulduğunuzda en ufak bir şey bile olsa onu yaparsınız. Çünkü bilirsiniz ki arkadaşlık dostluk hemen kolay olan bir şey değil bunun kolay olmadığını zor olduğunu sizin için değerli olduğunu bilirsiniz.Arkadaş Sorunları ve Çözümleri - Yorum Soru Turka 20 Ocak 2020 20 Ocak 2020 — 12:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular