Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sorunları - Soru Cevap

Arkadaş Sorunları

Herkesin hayatını bazı dönemlerinde arkadaş sorunları yaşadığı dönem olmuştur. Benim de hayatımdan buna benzer bir dönem geçiyor. Ve bu konu hakkında bir ilan açmak istedim.

22 yaşında Eskişehir’de üniversite öğrencisiyim. İlk yılımda gayet her şey yolunda idi. Ama şimdi bir yandan dersler bir yandan arkadaş sorunları yaşamamın sebebi ile şuan durumum psikolojim iyice bozuldu ve bende içimi dökmek en azından bir yerde paylaşabilmek için buraya ilan açmak çok makul göründü.En yakın arkadaşımla bazı sorunlar çıktı aramızda ama bunu sebebine ilişkin en ufak bir şey bilmiyorum. Konuşmaya çalışırsam çalışayayım ne kadar uğraşırsam ugraşayım bir türlü kızı konuşmaya ikna edemiyorum.Arkadaşlığa dostluğa da değer önem veren bir insanım. Ama kız benimle her girişimimde ya tersliyor yada konuşmak istemiyor. Aynı evde kalıyoruz küsmekten nefret ederim. Küsülmesinden de hiç hoşlanmam. Ama kız inatla bu huyumu bildiği halde devam ediyor. Her şeyi ayırdı evde yemek su mutfak oturma odasının kullanımı biraz aparttı diyebilirim. Ben genellikle hatta hiç küsmem çünkü sevmem küsen insanları da sevmem ve bir anlam veremem. Bu zamana kadar böyle bir sorun hiç yaşamamıştım. Ama şimdi ilk yaşıyorum oda arkadaşıma değer verdiğim için. Ben genellikle yanlış bir şey yaptı ise birisi bana yada beni kıracak bir hareketi bir şeyi olsa bile gidip yüzüne karşı söylerim ve konuşarak halletmeyi seçerim. Yani öyle küsüm bir tarafa çekilmem. Çünkü küssem konuşmasam neye küstüğümü neye kırıldığımı bilmeyecek ve öyle kendi kendine uğraşacak yani şuan benim durumum gibi olacağı için küsmeyi küsülmeyi hayatta sevmem. Ama gel gör ki arkadaşım bana küs ve ben bunun hakkında en ufak bir şey bilmiyorum. Kız aksi gibi konuşmakta istemiyorum. Ve benim buna dayanacak gücüm kalmadı. Hoşlanmadığım bir şeyi sırf arkadaşım dostum diye yapmakta istemiyorum.

Bu konuda en azından içimi döküp rahatlamak için buraya ilan açmaktan başka bir şey gelmedi aklıma bıktım bu arkadaş sorunları yaşamaktan insan niye küser halen anlamış değilim. Bide bilsem neye küstüğünü konuşup halledebilecem belki ama onu da bilemiyorum böyle bir yandan dersler bir yandan arkadaşımla uğraşıp gidiyorum.Arkadaş Sorunları - Yorum Soru Turka 15 Ocak 2020 15 Ocak 2020 — 11:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular