Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sorunu - Soru Cevap

Arkadaş Sorunu

Arkadaşlar arasında çıkan veya iki yakın arkadaşını bir anda arasının açılmasına yol açan her zaman bazen olaylar olur ve bu arkadaş sorunu ancak arkadaşlıkların ilişkilerinin ne kadar sağlam olması ile ilgili şekildedir.

Eğer arkadaş ilişkiniz kuvvetliyse arkadaş sorunu sizin aranızı o kadar açmaz. O kadar yıpratmaz ancak sorun büyükse ve arkadaşlığınız o kadar kuvvetli olmadığını gördüyseniz bu durum sizi sandığınızdan daha çok etkileyebilir. Ancak durum böyle olunca arkadaşlığınız sarsılır ve bozulabilir. Peki arkadaşlığınız sağlam olsa bile sorun aranızdaki sorun çok büyük bu durumda bile arkadaşlığınız sarsılır ve daha sonra yaşanacak olan herhangi bir sorun daha sonradan arkadaşlığınızı yıkabilir. Bu nedenle arkadaş olmak en yakın arkadaşına sahip çıkmak arkadaşlığını kaybetmemek için uğraş ve çaba gerekir. Birbirinizi dinlemek anlamak çok önemlidir. Eğer arkadaşınızı aranızda bir sorun varsa bile konuşup anlatabilmeyi becerebilirseniz ve ikinizde dinlemeyi anlamayı konuşmaya çalışırsanız o zaman işte o arkadaşlık daha da kuvvetlenir. Yani arkadaşlıkta olsun ikili ilişkilerde olsun toplumda olsun insanların iletişimi konuşması önemli rol oynar. Önemlidir çünkü iletişim kurmasanız yanlış anlaşılma arkadaş dost kaybetmeye neden olabilir. Konuşmak iyi bir iletişim kurmak her yerde gerekli arkadaşlıkta olsun ikili ilişkilerde olsun aranızda herhangi bir sorun olduğu takdirde konuşup anlaşmak daha önemlidir.

O zaman işte ne arkadaşlığınız yıkılır nede yıpranır. Önemli olan ortada arkadaş sorunu varsa bir arkadaşınızla ilgili bir sorun varsa anlaşamadığınız bir nokta veya anlaşamadığınız bir konu varsa o konuyu konuşmak birbirinizi anlamak aranızdaki ilişkiyi bozmak yerine daha da kuvvetlendirir.Arkadaş Sorunu - Yorum Soru Turka 8 Şubat 2020 8 Şubat 2020 — 12:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular