Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Test Soruları - Soru Cevap

Arkadaş Test Soruları

Arkadaşlığınızı neyin iyi yaptığını veya nasıl arkadaş olduğunuzu veya birbirinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz bunun cevabını arkadaş test soruları sorarak kendinize veya yakın arkadaşınıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Aldığınız cevaplar yada verdiğiniz cevaplar sizin birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı yada siz o arkadaşınızı nasıl ve ne kadar tanıdığınızı arkadaş test soruları sorarak öğrenebilirsiniz. Öyle yoldan geçer iken hadi gel seninle arkadaş olalım kanka yada dost olalım demezsiniz bir arkadaş edinmek için. Çünkü bu oldukça tuhaf ve sıra dışı olur. İlk başta uzun uzun konuşarak tanışarak fikirleriniz zevkleriniz birbirinizi anlayabiliyor musunuz ona bakarsınız ve siz istemeden de o arkadaşlık samimi bir hal alır ve bir bakmışsınız en yakın arkadaşınız olu vermiştir. En yakın arkadaşın senin sıralrını bilir. Seni savunur her durumda yanında olur kötü bir günde yanında olacak sana destek olacak yegane kişidir. Asıl budur yakın arkadaşlık yakın dostluk. Ama şimdiki günümüz gençleri biraz yanlış anlıyor arkadaşlığın ne demek olduğunu dostluğun ne demek olduğunu. Oysa arkadaşlık dostluk o kadar kolay değil. Tıpkı aşk sevgi gibi zor olan zor gelişen zaman isteyen bir şeydir. Bazen arkadaşlığınızı test etmek kendi içinizde de olsa test etmek istersiniz ve bunun için bir çok soru örnekleri var karşımızda internette bunlara bakarak arkadaşınız ne kadar iyi tanıdığınız hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ama asıl önemli olan noktayı kaçırıyoruz. Arkadaşınsa ona güvenip bir şey paylaşıyorsan onun hakkında her şeyi biliyorsundur. Keza durum onun içinde geçerli asıl şey bu bunu göz önünden kaçırmamak gerekli bence.

O yüzden arkadaşlığınız tehlikeye atmamak için bence boş verin arkadaş test soruları çünkü siz zaten birbirinizin her zamanında yanında oluyorsanız birbirinize güvenip sırlarınız paylaşıyorsanız onun sizin için en yakın arkadaş olduğu demektir. Tabi bu sırf arkadaşlığınız ölçmek için kullanılmıyor her zaman arkadaşlık bakımdan heyecan biraz eğlenmek isteyenler için de bunu test sorup birbirine cevaplayanlar da var. Sırf bunu biraz değişiklik olsun gülmek eğlenmek için yapanlar da var.Arkadaş Test Soruları - Yorum Soru Turka 5 Şubat 2020 5 Şubat 2020 — 11:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular