Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Testi Soruları - Soru Cevap

Arkadaş Testi Soruları

Arkadaşlığınızı tanımak arkadaşınız hakkında ne kadar neyi biliyorsunuz veya en iyi arkadaş mısınız gerçekten birbirinizi ne kadar iyi tanıyorsunuz gibi sorular her zaman vardır. Arkadaş testi soruları bu sorular artık internet ortamında bile yaygınca bulunan veya sizin kendi adınıza oluşturduğunuz sorular da olabilir.

Ancak arkadaş testi soruları her yerde karşımıza çıkar sizin aklınızda yoksa bile böyle bir fikir arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz arkadaşınız gerçekten en yakın arkadaşınız mı diye öğrenmek için bir sürü sitelerde arkadaşlık test etmek için sorular mevcut. Ve bir gün karşına çıkan bu sitelere girmek senin için o an çok mantıklı olur çünkü karşınıza çıkan durumları soruları kendi içinizde değerlendirerek ve kimsenin görmeyeceğini düşünerek o soruları yanıtlamaya ve en yakın arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz diye öğrenebilirsiniz. Açıkçası bu gibi testlerin sadece arkadaşlık için değil aşk sevgili için eş için bile olanları var. Yani demek istediğim bunlara bir kez merak saldığınız takdirde devamı geliyor çünkü merak ediyorsunuz kendinize göre sizin yakın sandığınız yada birbirinize değer verdiğiniz kişileri insanları ne kadar iyi tanıdığınızı merak ediyorsunuz. Zaten bu yüzden insanlar bu gibi soruları her zaman kendine sormak istemiştir.

Arkadaşlar arasında olsun ikiniz arasında olsun yada sevdiğiniz sevgiliniz eşiniz olsun bu soruları birbirinize karşı da kendi oluşturduğunuz bir test basit bir kaç soru listesiyle sorabilirsiniz. Veya internette buna benzer arkadaş testi soruları bir sürü bulunmakta. Ve cevaplayamadığınız sorular yada onun hakkında bilmediğiniz bir şey varsa aklınıza gelmeyen şeyi burada öğrenerek arkadaşınıza yakın dediğiniz kişiye sevgiliye eşinize o cevaplayamadığınız sorunun cevabını siz o kişiye test soru bakımdan değil de daha samimi bir şekilde sorarak öğrenebilirsiniz ve eksiklerinizi giderebilirsiniz.Arkadaş Testi Soruları - Yorum Soru Turka 6 Şubat 2020 6 Şubat 2020 — 15:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular