Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Uygulaması Nedir - Soru Cevap

Arkadaş Uygulaması Nedir

Aslında herkesin bildiği veya artık hayatının günlük yaşantısına entegre ettiği bir durum. Peki gerçekten arkadaş uygulaması nedir veya ne işe yara veya bize sunduğu fayda nedir.

En azından kendimce merak ettiğim bu konuları veya soruları sizinle paylaşmak ve kendimce açıklamak istedim.Peki herkesin günlük hayatının belli bir dönemlerinde kullandığı veya kullanmayı düşündüğü arkadaş uygulaması nedir bizim için bir faydası var mı yada bize herhangi bir yararı var mı bunu açıkça kişiden kişiye değişir. Ve bana göre bir kişi yalnız ve açıkçası pek sosyal bir kişi değil ve bir arkadaş çevresine sahip değilse yada arkadaşı yoksa kendini sosyal medyalara ve arkadaşlık uygulamalarına bırakır ve burada kendisine göre uygun bir uygulama ararlar ve aradıklarını bulduklarında da oraya bağlanırlar. Ancak her uygulama bize aynı seçeneği sunmaz kimisi zamanımızdan alır kimisi bize maddi olarak zarar verir. Ancak tabi bu dediğim sık olan bir şey değil. Ancak ben yine de söylemek istedim. Bir genç kız olsun bir erkek olsun yada hayatında belli bir şeyler yaşamış yaşı olan bir yetişkin olsun her yaş grubundan insanlar kişiler hayatlarında arkadaşlık uygulaması indirerek veya kurarak kendine arkadaş edinmek isterler. En azından sohbet edebileceği dinleyen konuşan onunla arkadaşlık yapan sevgi ve saygının olduğu bir arkadaşlık aradığından bu gibi uygulamalarda yada arkadaşlık sitelerinde şansını deneyen bir çok kişi oluyor. Peki gerçekten sonuç ne oluyor.

Tabi bana göre aradığını istediğini bulan kişiler de oluyor ancak bulamayanlar da var. Ve o gerçekten aradığı arkadaşlığı burada yada arkadaş uygulaması nedir gibi buna benzer uygulamalarda bulan arkadaşlar kişiler vardır. Ve sonuçta gerçekten bazen o samimiyeti sevgiyi saygıyı gördüğü seni dinleyen anlayan zor zamanında sana destek olan bir arkadaş bulan arkadaşlar kişiler de oluyor.Arkadaş Uygulaması Nedir - Yorum Soru Turka 3 Mayıs 2020 3 Mayıs 2020 — 10:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular