Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşı Tanıma Soruları - Soru Cevap

Arkadaşı Tanıma Soruları

Bir arkadaşını veya bir dostunu ne kadar iyi tanıyorsunuz. Yada daha yeni tanışacağınız bir arkadaşı ne kadar iyi tanımak istersiniz. Yada tanımak için ne yaparsınız. Arkadaşı tanıma soruları sorarsınız onu iyi tanımak yada birbiriniz iyi tanımak için birbiriniz hakkında sorular sorarsınız.

Zaten bir arkadaşını tanımadan yada bir kişiyi tanımadan konuşmadan onun hakkında hiçbir şey bilmeden ne arkadaş olabilirsiniz ne dost olabilirsiniz, nede hayatınıza sokabilirsiniz çünkü bu sevgili bakımdan da arkadaşlık bakımdan da yada eş için bile olsa bir insan hakkında hiçbir şey bilmeden tanımadan onun hakkında bir bilgi sahibi olmadan onun hakkında hiçbir şey bilmeden hiçbir ilişki kuramazsın. Ve tanımak için arkadaşı tanıma soruları sorasın oda sana sorar ve birbiriniz tanırsınız ve ortak özellikleriniz varsa anlaşabiliyorsanız arkadaş olursunuz samimi olursunuz her zaman birbirinizin yanında olursunuz. Ama işte önemli olan tanımak tanımak içinde doğru soruları sormak önemlidir.Hiç kimse bir kişiyi tanımak için uğraşmaz ama ilişkilerin oluşması için konuşmak iletişim kurmak bu her ortamda gerekli bence yoksa bir iletişim kurmadan o kişinin ne demek ,istediğini ne söylemek istediğini arkadaşlık olsun ilişki olsun kuramazsınız ve buda aradaki iletişim kopukluğundan kaynaklanır. Birbiriniz hakkında soru sormaktan çekindiğiniz için kaynaklanır. Oysa çekinmeden utanmadan sıkılmadan neyi merak ediyorsanız o kişinin sana yakınlaşması için birbiriniz tanımak için soru sormak gereklidir.Arkadaşlık dostluk bu nedenden kolay kurulmaz çünkü bir insan yeni birisini tanımaya çekinir ne yapacağını nasıl sohbet edeceğini nasıl davranacağını ne soracağını bilemez bazen. Her kişi böyle değil. Bazıları gayet her ortama uyum sağlayabiliyor güzel sohbetler kurabiliyor ve tanımak istediği kişiye sorular sorabiliyor.

Yani bu herkes için geçerli değil ben sadece bir genelleme yapmak için dedim bahsettim bunları. Bu gibi arkadaşlık sitelerinde takılan kişiler bile birbirini tanımak için kendi hayatları hakkında bir şeyler paylaşıyor yazıyorlar ve gelen cevaplarla amaç ne olursa olsun arkadaşlık kurmak sohbet etmek evlenmek istemek olsun o kişiyi tanımak için arkadaşı tanıma soruları sorar ve onun hakkında bilgi sahibi olmaya çalışır o kişiyi yakından tanımaya çalışır bu iki taraf için de geçerli bence.Arkadaşı Tanıma Soruları - Yorum Soru Turka 7 Şubat 2020 7 Şubat 2020 — 12:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular