Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlar Arasında Soru Cevap - Soru Cevap

Arkadaşlar Arasında Soru Cevap

Arkadaş demek ne demek anlamını bilen var mı ki. Herkes arkadaşlığı dostluğu çok basite alıyor. Ama aslında bir arkadaşa sahip olmak yakın bir dost bulmak inanın aşktan daha zor. Çünkü arkadaş arasında soru cevap sormak arkadaşlık arasındaki bağı güçlendirir.

Ona soru sorduğunuzda yada cevap aldığınızda kişinin iki kişinin arasında ki bağ kuvvetlenir ve birbirinize arkadaşlığınıza dostluğunuza değer verirsiniz. Anlamı olur o dostluğun arkadaşlığın arkadaşlar arasında soru cevap bir arkadaşla konuştuğunda onun sakın yakınlaşmasını samimiyetinizi arttırır. Konuşmak iletişim kurmak insanlar arasındaki sosyal bağın güçlenmesini ve bu ilişkiyi kuvvetlendirmek ve dostlukla kurulan ilişkinin bir temeli oluşmasını sağlar. Ancak bu kadar basite indirgenmesini anlayamıyorum. Dostluk arkadaşlık kolay kazanılan bir şey değil. Beraber vakit geçirmek, omuzunu yaslayacak senin için üzülen seni sen bir şey demeden anlayan saygı duyan verdiğin her karar da yanında olan senin kötü gününde bile yanında olan bir dostu arkadaş bulmak inanın bana gerçekten zor. Ama insanlar o kadar basite alıyor ki kendi kafalarına göre bu arkadaşlığı kurup bitirebiliyorlar. Oysa arkadaşlık o kadar kolay kurulan yada o kadar kolay biten bir şey değildir. Bir arkadaşın dostun olduğunda anlarsın o kişinin gerçek arkadaş mı yada gerçekten dostun olduğunu.

Dostumsun arkadaşımsın diyen çok kişi bulunur. Bunu ağız alışkanlığı haline getirmiş tonla insan mevcut ama asıl olan zor bir duruma düştüğünde sana sırtını çevirmeyecek sana değer veren gerçek anlamda seni önemseyen insanlar bulmak zor.Arkadaşlar arasında soru cevap işte ilişkinizi arkadaşlığınızı dostluğunuz pekiştirmekte ki ilk adım. Bu nedenden dolayı bu kadar basit aslında arkadaşlık dostluğu pekiştirmek için adım atmak bu kadar basit. Ama insanlar iletişim kurmak yerine susmayı ve içine kapanmayı tercih ediyorlar.Arkadaşlar Arasında Soru Cevap - Yorum Soru Turka 28 Ocak 2020 28 Ocak 2020 — 13:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular