Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlar Arasında Soru Sorma - Soru Cevap

Arkadaşlar Arasında Soru Sorma

İnternet üzerinde olsun gerçek sosyal ortamlarda olsun arkadaşlar arasında soru sorma işi her yerde var. Ve insanların ilişkilerinin kuvvetlenmesi ve birbiri ile iletişim kurması için bu gerekli bence.

Bir forum sitesinde yada arkadaşlık sitesin de olsun yada normal günlük yaşantımızda olsun arkadaşlar arasında soru sorma gereksinimi duyarız. Ve bir cevap gelmediği zaman üzülürüz. Kırılırız, çünkü kendimizi değersiz önemsiz hissetmemize yol acar. Bu genellikle günlük hayatımızda daha çok karşımıza çıkar ancak internette arkadaşlık sitelerinde veya forumlarda sohbet eder iken bu durumu daha az yaşarız ve bu bizi daha iyi hissettirir. Bu nedenden dolayı buralarda takılma arkadaşlık kurmak veya konuşmak sohbet etmek veya dertleşmek sorular sormak ve cevap vermek bize daha cazip gelir. Ancak bunu gerçek günlük yaşantımızda yapamayız. Ve kendimizi değersiz hissetmemize yol acar. Çünkü artık insanlar çıkarı olmadan birbirleriyle muhatta olmuyor dostluklar arkadaşlıklar kalmadı. Çünkü bir çıkarı olmadan kimse kimseye yaklaşmıyor. Bu nedenden dolayı arkadaşlık sitelerinde arkadaş edinmek sohbet etmek daha güzel en azından karşındaki kişiye daha samimi davranıyorsun. Bulduğun zaman kaybetmemek için daha samimi sıcak davranıyorsun.İki arkadaş arasında sohbet etmek birbirlerinin dertlerini dinlemek konuşacak birisini bulmak kendini yalnız hissetmezsin. Çünkü seni dinleyen sohbet edebileceğin birisi vardır. Dost ve arkadaş bulmak gerçekten zor. Birisiyle bir şeyler paylaşmak ağlayacak bir omuz bulmak yaslanacak seni dinleyecek birisini bulmak zor gerçekten.

Bunu yaşamayan bunu bilemez. İnsanların birbiri ile ilişkilerinin kuvvetli olmasını istiyorsak bizde bizimle konuşmaya gelen arkadaş dostumuza karşı samimi davranmalıyız. Ancak bunu yapamıyoruz çünkü zor geliyor. Bir arkadaş ortamına girdiğimizde kendimizi kabul ettirmek için samimi konuşmaktan daha çok onların istediği gibi o tarz konuşuyoruz. Ve bu bizi yalnızlığa itiyor. Arkadaşlar arasında soru sorma önemli birbirimiz arasındaki samimiyeti arkadaşlığı pekiştirir.Arkadaşlar Arasında Soru Sorma - Yorum Soru Turka 29 Ocak 2020 29 Ocak 2020 — 12:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular